Univerzális kábel: DRAKA U-DQ(ZN)BH 12E (12 szálas G.657A1) 2,0kN

Kód: L76012
A termék nem elérhető

Támogatás

Részletes leírás

Univerzális optikai kábel beltéri és kültéri alkalmazásokhoz a DRAKA U-DQ(ZN)BH 12E
12 egymódusú G.657A1 szálat tartalmaz.
Univerzális kábel: DRAKA U-DQ(ZN)BH 12E (12 szálas G.657A1) 2,0kN
A kábel felépítése
Főbb jellemzők:
  • beltéri és kültéri alkalmazásokhoz
  • FireBur LSZH köpeny
  • UV-álló
  • max. húzóerő 2000 N
  • géllel töltött központi cső
  • aramid fonallal megerősítve a rágcsálók elleni védelemhez
  • ripcord a köpeny egyszerű eltávolításához
  • kényelmes feldolgozás
  • CPR osztály: Eca
A DRAKA U-DQ(ZN)BH 12E egy univerzális száloptikai kábel a beltéri és kültéri alkalmazásokhoz. Az egymódusú G.657A1 9/125 μm szálakat egy központi géllel töltött cső tartalmazza. A csőben lévő gél egyfajta védőbevonat az optikai szálak számára, amely elnyeli a mechanikai feszültségeket és védi a környezeti tényezőket. Az aramid fonal célja a központi cső és a rostok védelme a mechanikai károsodásoktól, ideértve a rágcsálók által okozott kockázatokat is.
A DRAKA U-DQ(ZN)BH 12E kábel 12 egymódusú szálból áll Sumitomo). A puffer rétegek szín azonosítója megfelel a TIA-EIA-598-A szabványnak. A köpeny anyaga égésgátló poli-olefin (LSZH)-ból készült.
Az egymódusú G.657A1 9/125. A G.652.D rostok jelenleg a legnépszerűbb egymódusú rostok, köszönhetően a csökkentett vízcsúcscsillapításnak és a 1280 nm-től 1625 nm-es hullámhossztartományon belüli használatra. A G.652.D rostokat 1310 nm (0,36 dB / km) és 1550 nm (csillapítás: kevesebb, mint 0,22 dB / km) hullámhosszon történő átvitelre optimalizálták, de az 1280-as hullámhosszon -1625 nm tartományban. A szálakat az IEC 60793-2-50, az EIA / TIA-FOTP és az ITU-T G.652.D szabványok szerint gyártják.
Az alábbi szabványoknak felel meg:
  • ISO 11801-1
  • EN 50173-1
  • IEC 60794-1
  • IEC 60794-2
  • IEC 61034-2
  • IEC 50290-2-27
Tűzveszélyességi szabványok:
  • IEC 60332-1-2 - a függőleges láng terjedésének vizsgálata egyetlen szigetelt vezeték vagy kábel esetében
  • IEC 60754-1 - halogénmentes
  • IEC 60754-2 - nincs savas gázkibocsátás
  • IEC 61034-2 - nincs sűrű füst
  • EN 50399 - Eca osztály
Technikai adatok:
Name A-DQ(ZN)BH
Code
L76012
Number of fibers
12
Outer diameter
5.8 mm
Weight 40 kg / km
Fiber type
single-mode,
G.657A1 9/125 μm
Buffer diameter
250 μm
Max. pulling force (dynamic)
2000 N
Max. pulling force (static)
750 N
Crush resistance
15 Nm
Min. bending radius (static) 60 mm
Min. bending radius (during installation) 116 mm
Water penetration
No water on free end (F5B method)
Storage temperature
- 40... 60oC
Operating temperature
- 30... 60oC
Installation temperature - 30... 40oC
Az ULTIMODE UNI kábel keresztmetszete:
1. LSZH köpeny
2. Aramid fonál
3. Középső cső
4. Víztaszító gél
5. Optikai szál
Az ügyfelek rendelhetnek bármilyen patch kábelt elkészítve a meghatározott csatlakozókkal. Kérjük, forduljon az értékesítési asszisztensünkhöz.
A DRAKA U-DQ(ZN)BH 12E (12x G.657A1) kábel 1 méter ára
Az alábbi táblázat bemutatja a lehetséges jelölési változatokat
a DIN/VDE 0888 európai szabvány elnevezése szerint:
Abbreviation DIN/VDE 0888 cable designation
A A/I or U - universal cable
A - outdoor
I - indoor
D D - gel-filled tube
V - tight buffer tube
K - slotted core
W - twisted gel-filled loose tubes
Q Q - water resistive (fiber positioning or water swellable materials)
F - water resistive (core filling compound)
(ZN) Non-metallic reinforcement
B B - glass-fiber or aramid armoring against rodent attacks   SR - metallic armoring against rodent attacks
H H - halogen-free sheath
2Y - PE sheath
Y - PVC sheath
24 Number of fibers or number of tubes x number of fibers per tube
G G - multi-mode gradient fiber
E - single-mode fiber
9/125 Core diameter/sheath diameter
OS2 Category /Fiber standard

Technikai adatok

Termék típusa Optikai kábel
Márka DRAKA
Megnevezés A-DQ(ZN)BH
Kábel típusa Univerzális
Szálak száma 12
Szálak Típus Egymódusú 9/125
Standard G.657A1
puffer 250 μm
Víz behatolása F5B módszer Nincs behatolás
CPR osztály Eca
Külső burkolat anyaga LSZH
Hidrofób gél Igen
Erősítés Üvegszálak
Központi cső Igen
Külső átmérő mm
Központi cső átmérője mm
Maximális feszítőerő dinamikus N 2000
statikus N 750
Min. hajlítási sugár statikus mm 60
telepítés mm 116
Hőmérséklet tartomány üzemi °C -30...60
telepítések °C -30...40
tárolás °C -40...60
Súly kg/km 40
Kábel hossza m Eladás méterenként