ULTIMODE PC-1272-3 SC/UPC - SC/APC egymódusú patchcord, simplex, G.657.A2, LSZH, 3m

Kód: L3211272_3
1052 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
1052 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Az ULTIMODE PC-1272-3 patchcord egy 3 méter hosszú, SC/UPC és SC/APC csatlakozókkal lezárt, egymódusú optikai szálból készült kábel.
• SC/UPC - SC/APC csatlakozók
• Hossz - 3 m
• G.657.A2 egymódusú szál
• LSZH bevonat
• Csatlakozó csillapítása < 0,25 dB (Grade B)
• Csatlakozó reflexiós veszteség > 60 dB (Grade 1), > 45 dB (Grade 2)

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE PC-1272-3 patchcord egy 3 méter hosszú, SC/UPC és SC/APC csatlakozókkal lezárt, egymódusú optikai szálból készült kábel.
ULTIMODE patchcordok a Nemzetközi Elektrotechnikai Bizottság IEC 613000-3-34 és IEC 61300-3-6 irányelveinek megfelelően készülnek és kerülnek tesztelésre. Minden egyes kábelköteghez megfelelő címke tartozik, amely igazolja a paraméterek ("beillesztési veszteség" és "reflexiós veszteség") megfelelőségét a fent említett normák által meghatározott osztályba sorolását. A ITU-T G.657 (11/2016) vagy ITU-T G.652 (11/2016) ajánlásnak megfelelően gyártott szálak.
Csatlakozók csillapítási fokozatai az IEC 61300-3-34 szabvány szerint
Grade Csillapítás [dB]
A < 0,07 közepes < 0,15 max.
B < 0,12 közepes < 0,25 max.
C < 0,25 közepes < 0,50 max.
D < 0,50 közepes < 1,00 max.
Csatlakozóosztályok - Visszatérési veszteség (RL) az IEC 61300-3-6 szerint
Grade Visszirányú csillapítás (RL) [dB]
1 > 60 (párosított ), > 55 (páratlan)
2 > 45
3 > 35
4 > 26
Halogénmentes bevonat LSZH (Low Smoke Zero Halogen) 3 mm átmérővel.
Főbb jellemzők:
  • SC/UPC - SC/APC csatlakozók
  • hossz - 3 m
  • G.657.A2 egymódusú szál
  • LSZH bevonat
  • csatlakozó csillapítása < 0,25 dB (Grade B)
  • csatlakozó reflexiós veszteség > 60 dB (Grade 1), > 45 dB (Grade 2)

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Simplex
Szál típusa egymódusú
Csatlakozó típusa A SC/UPC
Csatlakozó típusa B SC/APC
Csatlakozók SC/UPC - SC/APC
Szál szabványa G.657A2
Márka ULTIMODE
Megnevezés
Hosszúság m 3
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A)
csatlakozó B dB < 0,25 (B)
Reflexiós csillapítás (RL)
Szín sárga