TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)

Támogatás

Részletes leírás

TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)
Az optikai vevő nézete (az RF kimenettel rendelkező oldala)
TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)
Az optikai vevő nézete (optikai SC/APC bemenet és tápegység bemenet)
TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)
A kiegészítő tartozék nézete
Főbb jellemzők:
  • Könnyen felszerelhető a falra;
  • Beépített, nagy hatékonyságú Automatikus Gain Control (AGC), amely stabil kimeneti jelszintet biztosít;
  • Diagnosztikai LED kijelzők tájékoztatást adnak a működési állapotról és a bemeneti jelszintről.
A Signal ORH-2500CW A9812 átalakítja a Signal OTH-2500CW A9810 adó által passzív optikai hálózaton keresztül továbbított optikai jeleket elektromos RF jelekké. Az elektromos jelek az eredeti SAT IF jelek (VL-HL-VH-HH) és a DVB-T, DAB, FM jelek öt RF kimeneten keresztül érhetők el. A "virtuális LNB" jeleket egy multiswitchbe vagy multiswitch rendszerbe kell betáplálni a szükséges számú kimenettel. A többcsatornás kimenetek jelzéseit ezután átküldi az előfizetői kimenetekre koaxiális RF kábelen keresztül.
Az ügyfelek rendelhetnek bármilyen patch kábelt elkészítve a meghatározott csatlakozókkal. Kérjük, forduljon az értékesítési asszisztensünkhöz.
Technikai adatok:
Name ORH-2500CW
Code A9812
Output frequency range [MHz] 47-2150
Output signal level [dBμV] 75 (AGC)
Output impedance [Ω] 75
Input signal level (optical) [dBm]   -14 ... + 3 (AGC range: -7...2)
SAT/DVB-T transmission
III transmission window
(VL: 1510 nm, HL:1530 nm, VH+Terr: 1550 nm, HH: 1570 nm)
 RF connectors
F-f
Optical connector SC/APC
Supply voltage [VDC] 20
AGC efficiency [dB] ±1
Power consumption [W]
< 10
Operating temperature range [ºC] -10...+40
Dimensions [mm] 195x128x40
Az alábbi példa egy olyan SMATV optikai telepítést mutat be, amely a műholdas TV-jelek, a DVB-T digitális földi csatornák és a DAB/FM rádiójelek elosztását teszi lehetővé.
Műholdas antenna INVERTO IDLB-STCF 120cm (világos színű)QUATRO LNB Inverto BLACK Ultra 0.2dBTV Optikai adó: Signal OTH-2500CW (4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)URH rádióantenna Dipol 1RUZ PM B  (körsugárzó H+V)UHF televízió antenna DIPOL 44/21-60 Tri DigitDAB / VHF III TV Antenna: DIPOL-4/5-12Antenna közösítő szűrő Terra DC015L (VHFI/II+FM-VHFIII-UHF)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)

Technikai adatok

Termék típusa Optikai vevő
Megnevezés ORH-2500CW
Jel típusa RTV/SAT
Gyártó SIGNAL
Bemenet - optikai jel
Csatlakozó SC/APC
Bemeneti teljesítményszint. dBm -14...+3 (AGC: -7...+2 esetén)
Kimenet - RF jel
Csatlakozók F
Kimenet típusa TV+Rádió 1x DVB-T/T2/CATV, 4x SAT: V/L, V/H, H/L, H/H
Frekvenciatartomány FM/DAB+/DVB-T2 MHz 47 - 2150
Egyéb paraméterek
Tápfeszültség DC V 20
Teljesítményfelvétel A +/-0.5
Működési hőmérséklet tartomány ºC -10...+40
Méretek mm 195x128x40