KOSARAM
Kosaram üres

Optikai átvitel

Műholdas TV

TV Optikai adó: Signal OTH-2500CW (4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)
Kód: A9810
Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
130200 Ft.165354 Ft.0 %
Garancia - 24 hónap
TV Optikai adó: Signal OTH-2500CW (4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)
Az optikai adó nézete (az RF bemeneti csatlakozókkal ellátott oldala)
TV Optikai adó: Signal OTH-2500CW (4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)
Az optikai adó nézete (optikai SC/APC kimenet és tápegység bemenet felőli oldalról)
TV Optikai adó: Signal OTH-2500CW (4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)
A kiegészítő tartozék nézete
Főbb jellemzők:
  • száloptikás kábel rendszerekben történő használatra;
  • Egy optikai kábel helyettesít 5-vagy 9-vezetékes koaxiális kábeltrönköt;
  • Egymódúsú technológia;
  • A tipikus QUAD vagy QUATRO LNB lehetővé teszi sokkal könnyebben a parabolák beállítását a közvetlen optikai kimenettel rendelkező LNB esetén;
  • A versenyképes megoldásokkal ellentétben az optikai távadót nem kell a műholdvevő antennához közel felszerelni;
  • A jelek elosztása maximum 32 optikai vevőhöz lehetséges: ORH-2500CW QUATRO A9812, 10 km-es sugarú körön belül (a vételi pontok pontos száma és a maximális átviteli tartomány optikai teljesítmény-becslési módszerek segítségével számítható);
  • Minden vételi pont a QUATRO A9812 vevő/átalakítóval és egy-vagy több multiswitch-el helyi RF elosztó rendszert hoz létre (összességében a kimenetek/előfizetők száma meghaladhatja az 1000-et).
A Signal OTH-2500CW A9810 optikai adó átalakítja a műholdas jeleket egy quad vagy quatro LNB és földi TV rádiójeleket egy antennarendszerről (DVB-T, DAB és FM rádiójeleket egyesítve egy RF közösítővel) Coarse Wavelength Division Multiplexing (CWDM) rendszerben optikai jelekké, amely több hullámhosszot is használ a jelek egyetlen optikai szálban való szállítására. A beépített WDM multiplexer 4 hullámhosszt (VL: 1510 nm, HL: 1530 nm, VH+Terr: 1550 nm, HH: 1570 nm) felhasználva kiváló minőségű átvitelt tesz lehetővé egy átviteli ablakban.
Az SC/APC optikai kimeneten az OTH-2500CW A9810 adó 4x3 dBm optikai kimeneti teljesítményt biztosít, amely lehetővé teszi a jelek elosztását akár 32 optikai vevőkhöz, az ORH-2500CW QUATRO A9812 10 kilométeres sugarú körön belül. A vételi pontok pontos száma és a maximális átviteli tartomány kiszámítható optikai teljesítményt nyújtó módszerekkel.
Az ügyfelek rendelhetnek bármilyen patch kábelt elkészítve a meghatározott csatlakozókkal. Kérjük, forduljon az értékesítési asszisztensünkhöz.
Technikai adatok:
NameOTH-2500CW
CodeA9810
Input frequency range [MHz]47-2150
RF inputs - signal level [dBμV]75±10
Power transmission for LNB
13/18 V (350 mA)
Impedance [Ω]75
Optical output power [dBm]  4x3
SAT/DVB-T transmission windowIII (VL: 1510 nm, HL: 1530 nm, VH+Terr: 1550 nm, HH: 1570 nm)
RF connectors
F-f
Optical connector
SC/APC
Supply voltage [VDC]20
Power consumption [W]
< 15
Operating temperature range [ºC]-10...+40
Dimensions [mm]195x128x40
Az alábbi példa egy olyan SMATV optikai telepítést mutat be, amely a műholdas TV-jelek, a DVB-T digitális földi csatornák és a DAB/FM rádiójelek elosztását teszi lehetővé.
Műholdas antenna INVERTO IDLB-STCF 120cm (világos színű)QUATRO LNB Inverto BLACK Ultra 0.2dBURH rádióantenna Dipol 1RUZ PM B (körsugárzó H+V)UHF televízió antenna DIPOL 44/21-60 Tri DigitDAB / VHF III TV Antenna: DIPOL-4/5-12Antenna közösítő szűrő Terra DC015L (VHFI/II+FM-VHFIII-UHF)TV Optikai adó: Signal OTH-2500CW (4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)TV Optikai vevő: Signal ORH-2500CW (QUATRO 4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)

Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
130200 Ft.165354 Ft.0 %
 
TV Optikai adó: Signal OTH-2500CW (4xSAT-IF + DVB-T, DAB, FM)
Kód: A9810
KIEGÉSZÍTŐK
KÖNYVTÁR ROVAT
ÚJAK KÖNYVTÁRUNKBAN
ÉRDEMES ELOLVASNI