SFP Modul: ULTIMODE SFP-203M (két egymódusú szál, 20 km-ig)

Kód: L1411
3343 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
3343 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Az ULTIMODE SFP-203M két egymódusú szálat használ, adatátviteli sebessége akár 155 Mbps is lehet. A maximum átviteli hatótávolság 20 km...
• Duplex átvitel két egymódusú szál használatával,
• Átviteli sebesség akár 155 Mb/s (IEEE 802.3u 100Base-FX),
• Átviteli hatótávolság 20 km,
• LC optikai csatlakozók.

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE SFP-203M két egymódusú szálat használ, adatátviteli sebessége akár 155 Mbps is lehet. A maximum átviteli hatótávolság 20 km.

Az ULTIMODE optikai modulok megfelelnek az SFP (Small Form-factor Pluggable) szabványnak. Az ULTIMODE SFP-203M két egymódusú szállal működik, az átviteli sebessége akár 155 Mbps is lehet. A maximum átviteli hatótávolság 20 km.

Az ULTIMODE SFP moduljai LC csatlakozókkal vannak szerelve. Az LC csatlakozók fő előnye a kis méret és a pattintó záras megoldás a véletlen lekapcsolás ellen.
Az ULTIMODE Gigabit (GbE) SFP modulok együttműködnek médiakonverterekkel és olyan switch-el illetve router-el, amely rendelkezik az IEEE 802.3u 100Base-FX szabványt használó SFP csatlakozással (pl. a Cisco eszközök).
A médiakonverterek használatánál az SFP modulok cseréjének lehetősége különösen előnyös, amikor a hálózati konfiguráció megváltozik. A teljes egység cseréje helyett elegendő, ha csak az SFP modult cserélik.
Megkülönböztető jellemzők
  • duplex átvitel két egymódusú szálon keresztül (WDM),
  • átviteli sebesség akár 155 Mbps (IEEE 802.3u 100Base-FX),
  • átviteli hatótávolság 20 km-ig,
  • optikai csatlakozó: LC.
550 m átviteli távolságra is kínálunk multimódusú szálon működő Fast Ethernet SFP modult - L1401.
A Fast Ethernet modulok - az L1401 és az L1411 - nem működnek együtt a Gigabit média konverterrel: M-100G/SFP L1301.
GbE ULTIMODE SFP modulok:
A Fast Ethernet SFP modulokon kívül kínálunk Gigabit SFP modulokat is, amelyek a 802.3z 1000Base-FX szabványt használják és az ULTIMODE M-100G/SFP L1301 médiakonverterrel együttműködik:
Name: SFP-023G SFP-2-3G SFP-203/5G SFP-205/3G
Code: L1405 L1415 L1416 L11417
Type of optical fiber: multimode single-mode
Transmission range: 2 km 20 km
Transmission speed: 1.25 Gb/s 1.25 Gb/s
Wavelength (Tx/Rx): 1310/1310 nm
1310/1550 nm
1550/1310 nm
Connectors: 2x LC 2x LC 1x SC 1x SC

Technikai adatok

Termék típusa SFP modul
Márka
Megnevezés SFP-203M
Modul típusa SFP
Átvitel típusa Duplex - 2 szál
Szál típusa Egymódusú
Sebesség Mb/s 100
Csatlakozó típusa LC/PC duplex
Maximális átviteli tartomány km 20
Hullámhossz Tx nm 1310
Rx nm 1310
Adó teljesítménye dBm -15...-3
Vevő érzékenysége dBm > -32
Tápegység DC V 3.3 (SFP portról)
Üzemi hőmérséklet °C 0...+70