SFP Modul: ULTIMODE SFP-203/5G (egymódusú szál 20 km-ig)

Kód: L1416
4223 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
4223 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Az optikai SFP modul ULTIMODE SFP-203/5G egy egymódusú szállal működik 20 km-ig, adatátviteli sebessége akár 1.25 Gbps is lehet. Az optikai jelet a II hullámhossz tartományban (1310 nm) küldi, a fogadás pedig az III hullámhossz tartományban (1550 nm)...
• Kétirányú kommunikáció egyetlen roston keresztül (WDM)
• Együttműködés egymódusú hálózatokkal
• Átviteli sebesség akár 1,25 Gb / s (IEEE 802.3 z 1000Base-FX)
• Átviteli távolság 20 km-ig
• Optikai csatlakozó: SC
• Kompatibilis ULTIMODE, TP-LINK és egyéb eszközökkel

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE optikai modulok megfelelnek az SFP (Small Form-factor Pluggable) szabványnak. Az ULTIMODE SFP-203/5G egy egymódusú szállal működik, az átviteli sebessége akár 1.25 Gb/s is lehet. Ez a hullámhossz-multiplex technológia (WDM) használata miatt lehetséges, amely a különböző hullámhosszak segítségével két vivőjelet továbbít egy szálon, ami jelentősen csökkenti a telepítési költségeket. A maximum átviteli hatótávolság 20 km.
Az optikai jelet a II hullámhossz tartományban (1310 nm) küldi, a fogadás pedig az III hullámhossz tartományban (1550 nm) történik. Az SFP-203/5G kiegészítő modulja az SFP-205/3G L1417, amely az adatokat a III hullámhossz tartományban küldi és a II-ban fogadja.
Ez a fajta ULTIMODE SFP modul SC csatlakozóval van ellátva.
Az ULTIMODE modulok együttműködnek médiakonverterekkel és olyan switch-el illetve router-el, amely rendelkezik az IEEE 802.3z 1000Base-FX szabványt használó SFP csatlakozással (pl. a Cisco eszközök). Például a következő média konverterrel működik: M-100G/SFP L1301.
A médiakonverterek használatánál az SFP modulok cseréjének lehetősége különösen előnyös, amikor a hálózati konfiguráció megváltozik. A teljes egység cseréje helyett elegendő, ha csak az SFP modult cserélik.
Megkülönböztető jellemzők
  • kétirányú kommunikáció egy egymódusú szálon keresztül (WDM),
  • együttműködés egymódusú hálózatokkal,
  • átviteli sebesség akár 1,25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX),
  • átviteli hatótávolság 20 km-ig,
  • optikai csatlakozó: SC.
Az M-100G/SFP Ethernet média konverter együtt tud működni a következő GbE SFP modulokkal:
GbE ULTIMODE SFP modulok:
Name:SFP-023GSFP-2-3GSFP-203/5GSFP-205/3GFP-203/5G 
SFP-205/3G 
Code:L1405L1415L1416L1417 L1418L1419
Type of optical fiber:multimodesingle-mode
Transmission range:2 km20 km
Transmission speed:1.25 Gb/s
Wavelength (Tx/Rx):1310/1310 nm 
1310/1550 nm
1550/1310 nm
 1310/1550 nm
 1550/1310 nm
Connectors:2x LC1x SC 1x LC

Technikai adatok

Termék típusa SFP modul
Márka
Megnevezés SFP-203/5G
Modul típusa SFP
Átvitel típusa WDM - 1 szál
Szál típusa Egymódusú
Sebesség Mb/s 1000
Csatlakozó típusa SC/PC simplex
Maximális átviteli tartomány km 20
Hullámhossz Tx nm 1310
Rx nm 1550
Adó teljesítménye dBm -8...-3
Vevő érzékenysége dBm > -22
Tápegység DC V 3.3 (SFP portról)
Üzemi hőmérséklet °C 0...+70