SFP Modul: ULTIMODE SFP-023G 2xLC (két multimódusú szál 2 km-ig)

Kód: L1405
3402 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
3402 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Az optikai SFP modul ULTIMODE SFP-023G multimódusú szállal működik 2 km-ig, adatátviteli sebessége akár 1.25 Gbps is lehet.
• Duplex átvitel két multimódusú szálon keresztül (WDM),
• Átviteli sebesség akár 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX),
• Átviteli hatótávolság 2 km-ig,
• Optikai csatlakozó: LC.
• Kompatibilis az Ultimode, TP-LINK és más eszközökkel

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Az optikai SFP modul ULTIMODE SFP-023G multimódusú szállal működik 2 km-ig, adatátviteli sebessége akár 1.25 Gbps is lehet.
Az ULTIMODE optikai modulok megfelelnek az SFP (Small Form-factor Pluggable) szabványnak. Az ULTIMODE SFP-023G két multimódusú szállal működik, az átviteli sebessége akár 1.25 Gbps is lehet. A maximum átviteli hatótávolság 2 km.

Az ULTIMODE SFP moduljai LC csatlakozókkal vannak szerelve. Az LC csatlakozók fő előnye a kis méret és a pattintó záras megoldás a véletlen lekapcsolás ellen.
Az ULTIMODE Gigabit (GbE) SFP modulok együttműködnek médiakonverterekkel és olyan switch-el illetve router-el, amely rendelkezik az IEEE 802.3z 1000Base-FX szabványt használó SFP csatlakozással (pl. a Cisco eszközök). Például a következő média konverterrel működik: M-100G/SFP L1301.
A médiakonverterek használatánál az SFP modulok cseréjének lehetősége különösen előnyös, amikor a hálózati konfiguráció megváltozik. A teljes egység cseréje helyett elegendő, ha csak az SFP modult cserélik.
Megkülönböztető jellemzők
  • duplex átvitel két multimódusú szálon keresztül (WDM),
  • átviteli sebesség akár 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX),
  • átviteli hatótávolság 2 km-ig,
  • optikai csatlakozó: LC.
Az M-100G/SFP Ethernet média konverter együtt tud működni a következő GbE SFP modulokkal:
GbE ULTIMODE SFP modulok:
Name:SFP-023GSFP-2-3GSFP-203/5GSFP-205/3GFP-203/5G 
SFP-205/3G 
Code:L1405L1415L1416L1417 L1418L1419
Type of optical fiber:multimodesingle-mode
Transmission range:2 km20 km
Transmission speed:1.25 Gb/s
Wavelength (Tx/Rx):1310/1310 nm 
1310/1550 nm
1550/1310 nm
 1310/1550 nm
 1550/1310 nm
Connectors:2x LC1x SC 1x LC

Technikai adatok

Termék típusa SFP modul
Márka
Megnevezés SFP-023G
Modul típusa SFP
Átvitel típusa Duplex - 2 szál
Szál típusa Multimódusú
Sebesség Mb/s 1000
Csatlakozó típusa LC/PC duplex
Maximális átviteli tartomány km 2
Hullámhossz Tx nm 1300
Rx nm 1300
Adó teljesítménye dBm -8...-3
Vevő érzékenysége dBm > -19
Tápegység DC V 3.3 (SFP portról)
Üzemi hőmérséklet °C 0...+70