SFP+ Modul: Ultimode 10Gbit/s BiDi (egymódusú, 1270nm/1330nm, 20 km)

Kód: L1430
12177 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
12177 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Az SFP/SFP+ modulok (///Small Form-factor Pluggable///) az elektromos jeleket szabványos optikai továbbvitelre konvertálják és fordítva. A modul 10 Gbit/s-ig terjedő adatátviteli sebességet biztosít egyetlen egymódusú szálon (BiDi / WDM átvitel). A maximális átviteli távolság 20 km.

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Az SFP/SFP+ modulok (Small Form-factor Pluggable) az elektromos jeleket szabványos optikai továbbvitelre konvertálják és fordítva. A modul 10 Gbit/s-ig terjedő adatátviteli sebességet biztosít egyetlen egymódusú szálon (BiDi / WDM átvitel). A maximális átviteli távolság 20 km.
A modul együttműködik az L1432 modullal, amely cserélhető Tx és Rx hullámhosszúságúra. Ez azt jelenti, hogy az optikai összeköttetést az L1430 modullal kell ellátni az egyik végén, az L1432 modult pedig a másik oldalon.
Megkülönböztető jellemzők
  • adatátviteli sebesség 10 Gbit/s értékig,
  • BiDi / WDM átvitel (egy szálon keresztül),
  • egymódusú hálózatokban való használatra,
  • Tx: 1270 nm, Rx: 1330 nm,
  • 20 km-es átviteli távolság
  • optikai csatlakozó: LC.

Technikai adatok

Termék típusa SFP modul
Márka
Modul típusa SFP+
Átvitel típusa WDM - 1 szál
Szál típusa Egymódusú
Sebesség Mb/s 10000
Csatlakozó típusa LC/PC simplex
Maximális átviteli tartomány km 20
Hullámhossz Tx nm 1270
Rx nm 1330
Tápegység DC V 3.3 (SFP portról)
Üzemi hőmérséklet °C 0...+70