PC-523S SC/APC-FC/UPC egymódusú patchcord, duplex G.657A1 1m

Kód: L3423
2202 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
2202 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Száloptikai patchkábel 1 méter hosszú és 3 milliméter átmérőjű, egymódusú duplex száloptikai kábelből készült, egyik végződésén SC/APC csatlakozóval, másik végződésén FC/UPC csatlakozóval.
• csatlakozók: 2x SC/APC - 2 x FC/UPC
• 2 egymódusú szál (G.657A1).
• Hossz: 1 m
• alacsony csillapítás

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Száloptikai patchkábel 1 méter hosszú és 3 milliméter átmérőjű, egymódusú duplex száloptikai kábelből készült, egyik végződésén SC/APC csatlakozóval, másik végződésén FC/UPC csatlakozóval.
Főbb jellemzők:
  • csatlakozók: 2x SC/APC - 2 x FC/UPC
  • 2 egymódusú szál (G.657A1).
  • hossz: 1 m
  • alacsony csillapítás

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Duplex
Szál típusa egymódusú
Csatlakozó típusa A SC/APC
Csatlakozó típusa B FC/UPC
Szál szabványa G.657A1
Hosszúság m 1
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A1, A2)
csatlakozó B dB < 0,25 (B1, B2)