PC-1703D-1 multimódusú patchcord 2xSC - 2xST, duplex, OM3, 1m

Kód: L3321703_1
1855 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
1855 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Az ULTIMODE PC-1703D-1 patchcord egy 1 méter hosszú, SC és ST csatlakozókkal végződő multimódusú száloptikai kábel.
• Csatlakozók 2x SC - 2x ST
• Hossz - 1 m
• OM3 multimódusú szál
• LSZH bevonat
• Átmérő 2x 3 mm
• Csatlakozó csillapítása < 0,3 dB
• Csatlakozó reflexiós veszteség > 20 dB

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE PC-1703D-1 patchcord egy 1 méter hosszú, SC és ST csatlakozókkal végződő multimódusú száloptikai kábel.
ULTIMODE patchcordok a Nemzetközi Elektrotechnikai Bizottság IEC 613000-3-34 és IEC 61300-3-6 irányelveinek megfelelően készülnek és kerülnek tesztelésre. Minden egyes kábelköteghez megfelelő címke tartozik, amely igazolja a paraméterek ("illesztési veszteség" és "reflexiós veszteség") megfelelőségét a fent említett normák által meghatározott osztályba sorolását. Szál szabvány: OM3.
Halogénmentes bevonat LSZH (Low Smoke Zero Halogen) 2x 3 mm átmérővel.
Főbb jellemzők:
  • 2x SC - 2x ST csatlakozók,
  • hossz - 1 m,
  • OM3 multimódusú szál,
  • LSZH bevonat,
  • átmérő 2x 3 mm
  • csatlakozó csillapítása < 0,3 dB,
  • csatlakozó reflexiós csillapítás > 20 dB.

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Duplex
Szál típusa multimódusú
Csatlakozó típusa A SC
Csatlakozó típusa B ST
Csatlakozók SC/UPC - ST/UPC
Szál szabványa OM3
Márka ULTIMODE
Megnevezés PC-1703D-1
Hosszúság m 1
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,3 (A1, A2)
csatlakozó B dB < 0,3 (B1, B2)
Reflexiós csillapítás (RL) > 20 (A1, A2, B1, B2)
Szín türkizkék