Optikai TV/SAT adó OTF302 6F55 E 1x6 dBm FP 1550 nm TERRA

Kód: A3055
138651 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
138651 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Az OTF302 6F55 E TERRA optikai adó TV/SAT rendszerek létrehozására szolgál optikai szálas technológiával és 1550 nm-es hullámhosszon történő átvitellel (III. átviteli ablak).
• FP típusú lézer
• A hullámhossz 1550 nm
• Teljesítmény az optikai kimeneten +6 dBm
• Magas szintű árnyékolást biztosító ház - A osztályú
• AGC - automatikus erősítésszabályozás a jelszint stabilizálására
• LED-ek a házon a teljes rendszer sokkal egyszerűbb konfigurálása érdekében

Garancia

4 év garancia..

Támogatás

Részletes leírás

Terra új TV/SAT jelelosztó rendszerét magas minőség és versenyképes ár jellemzi. A rendszer különleges jellemzői a következők: a készülékek kompakt méretei lehetővé teszik a rendszer más elemeivel együtt a TV-szekrényekben való kényelmes elhelyezést, a készülékek széles spektruma a hagyományos multiswitcheken, dSCR/Unicable, valamint a hibrid rendszereken alapuló rendszerekhez. Az optikai adók különböző változatainak használata lehetővé teszi a jelek elosztását: DVB-T/T2 és műholdas két műholdról csak 1 szál segítségével. A házon található LED-ek lehetővé teszik a csatlakozások helyességének azonnali ellenőrzését és a hálózati diagnosztikát.
A OTF302 6F55 E TERRA optikai adó TV/SAT rendszerek létrehozására szolgál optikai szálas technológiával és 1550 nm hullámhosszon (III. átviteli ablak) történő átvitellel. Az OTF302 6F55 E TERRA optikai adó lehetővé teszi SAT, földi DVB-T2 és FM/DAB+ rádiójelek továbbítását. Ezt a technológiát az alacsony csillapítás, az alacsony interferencia jellemzi, és ami a legfontosabb, lehetővé teszi a jelek nagy távolságokra történő továbbítását.
Az adó optikai kimenettel rendelkezik (kimeneti teljesítmény +6 dBm), amely FC/UPC típusú csatlakozóval van lezárva, és lehetővé teszi a jel elosztását 32 vételi pontra, amelyek 10 km-es körzetben helyezkednek el, egymódusú szál segítségével. A vételi pontok pontos száma és a jelforrástól mért maximális távolságuk az optikai útvonal csillapításának és az optikai teljesítmény keretének kiegyensúlyozásával határozható meg.
A Wideband konverter minden V/H bemenete automatikus erősítésszabályozó (AGC) áramkörrel van felszerelve a jelstabilitás biztosítása érdekében (a légköri viszonyok - eső, felhőzet stb. - változásaihoz kapcsolódó jelszint-ingadozások kompenzálása) a bemeneten és következésképpen az optikai kimeneten (állandó modulációs mélység).
A TERRA OTF302 6F55 E optikai adó a következő vevőkészülékekkel kompatibilis:
  • Optikai vevő ORF202 E TERRA Wideband kimenettel A3131
  • Optikai vevő ORQ302 E TERRA QUATRO + DVB-T2 kimenet A3133
  • Optikai vevő ORF302 E TERRA Wideband + DVB-T2 kimenet A3135
  • Optikai vevő ORQ302F E TERRA QUATRO + Wideband + DVB-T2 kimenettel A3137
Amikor az adóhoz csak műholdas jel van csatlakoztatva, akkor egy szabványos Windeband konvertert lehet használni, mint például az A98222. Ha műholdas és DVB-T2 jelek is csatlakoznak az adóhoz, akkor az LWB202L A98210 alacsony zajszintű LWB202L LNB-t kell használni, és a DVB-T2 jelet át kell vezetni a DTT MCA101T TERRA R82101 árbócra szerelhető korrekciós erősítőn, hogy a jelcsomagot előkészítsük a hálózatban való elosztásra.
Tápegység: DC 20 V, 150 mA. Ajánlott tápegység: R71468.
Az LNB-t az adóval összekötő kábel maximális hossza 10 m. Amennyiben ennél hosszabb kapcsolatra van szükség, szükség lehet EQF kiegyenlítők használatára: R50204, R50208 és R50212.
Főbb jellemzők:
  • FP típusú lézer,
  • hullámhossz 1550 nm,
  • teljesítmény az optikai kimeneten +6 dBm,
  • Magas szintű árnyékolást biztosító ház - A osztályú
  • AGC - automatikus erősítésszabályozás a jelszint stabilizálásához
  • LED-ek a házon a teljes rendszer sokkal egyszerűbb konfigurálása érdekében.
DIPOL az OTF302 6F55 E TERRA A3055 optikai adót is kínálja 1310 nm hullámhosszúságú átvitelhez. Az 1310 nm-es és az 1550 nm-es adók kimeneteinek optikai multiplexerben történő kombinálásával lehetővé válik két műholdas pozíció, a földi TV és a rádió jelének egyetlen szálon történő elosztása. A vételi oldalon demultiplexelésre van szükség, mielőtt a jeleket egy vevőegységbe vezetnék. Az is lehetséges, hogy két azonos típusú adót használjunk, és akkor az elosztáshoz 2 szálra van szükség.
Az ügyfelek rendelhetnek bármilyen patch kábelt elkészítve a meghatározott csatlakozókkal. Kérjük, forduljon az értékesítési asszisztensünkhöz.
1. ábra: Műholdas TV (1 műholdas pozíció), földfelszíni TV, rádió. Pont-pont szál.
Műholdas antenna: DIPOL DPL-120 [sötét grafit, RAL7016]LNB: LWB202L Wideband LO 10,41 GHz TERRADIPOL SMART HORIZON DVB-T2 TV antennaDAB / DVB-T/T2 Antenna: DIPOL-4/5-12URH rádióantenna Dipol 1RUZ PM B  (körsugárzó H+V)Antenna közösítő szűrő Terra DC015L (VHFI/II+FM-VHFIII-UHF)DTT MCA101T TERRA árbócra szerelhető korrekciós erősítőOptikai TV/SAT adó OTF302 6F31 E 1x6 dBm FP 1310 nm TERRAErősítő 5 bemenetes multiswitchekhez: Terra SA 51 (A osztály)TV/SAT leágazó: Terra SSQ-508 (5 be, 20 ki, A osztály)Multiswitch MSR-532 terra (5 be, 32 ki,) földi TV erősítővel A osztályMultiswitch MSR-532 terra (5 be, 32 ki,) földi TV erősítővel A osztályMultiswitch MSR-532 terra (5 be, 32 ki,) földi TV erősítővel A osztályMultiswitch MSR-532 terra (5 be, 32 ki,) földi TV erősítővel A osztály Műholdas antenna: DIPOL DPL-120 [sötét grafit, RAL7016]A9684 TERRA ORQ302 E optikai vevőegység QUATRO+ DVB-T2 kimenettelA3133 LNB: LWB202L Wideband LO 10,41 GHz TERRAA98210 Optikai TV/SAT adó OTF302 6F31 E 1x6 dBm FP 1310 nm TERRAA3031 Kapcsolóüzemű tápegység 20V 2A PS202F Digital SCRR71468 URH rádióantenna Dipol 1RUZ PM B (körsugárzó H+V)A0221 Erősítő 5 bemenetes multiswitchekhez: Terra SA 51 (A osztály)R70501 TV/SAT leágazó: Terra SSQ-508 (5 be, 20 ki, A osztály)R70520 Multiswitch MSR-532 terra (5 be, 32 ki,) földi TV erősítővel A osztályR70632 Multiswitch MSR-532 terra (5 be, 32 ki,) földi TV erősítővel A osztályR70632 Multiswitch MSR-532 terra (5 be, 32 ki,) földi TV erősítővel A osztályR70632 Multiswitch MSR-532 terra (5 be, 32 ki,) földi TV erősítővel A osztályR70632 DAB / DVB-T/T2 Antenna: DIPOL-4/5-12A0140 DIPOL SMART HORIZON DVB-T2 TV antennaA2230 Antenna közösítő szűrő Terra DC015L (VHFI/II+FM-VHFIII-UHF)R82018 DTT MCA101T TERRA árbócra szerelhető korrekciós erősítőR82101

2. diagram: Műholdas TV (2 műholdas pozíció), földfelszíni TV, rádió - elosztás 1 optikai szálon. Jelfelosztás 2 optikai útvonalra.
Műholdas antenna: DIPOL DPL-120 [sötét grafit, RAL7016]LNB: LWB202L Wideband LO 10,41 GHz TERRADIPOL SMART HORIZON DVB-T2 TV antennaDAB / DVB-T/T2 Antenna: DIPOL-4/5-12URH rádióantenna Dipol 1RUZ PM B  (körsugárzó H+V)Műholdas antenna: DIPOL DPL-120 [sötét grafit, RAL7016]LNB: LWB202L Wideband LO 10,41 GHz TERRAAntenna közösítő szűrő Terra DC015L (VHFI/II+FM-VHFIII-UHF)DTT MCA101T TERRA árbócra szerelhető korrekciós erősítőKapcsolóüzemű tápegység 20V 2A PS202F Digital SCROptikai TV/SAT adó OTF302 6F31 E 1x6 dBm FP 1310 nm TERRAOptikai osztó 1/2 FC/UPC FOS102 E TERRATERRA ORQ302 E optikai vevőegység QUATRO+ DVB-T2 kimenettelTERRA ORQ302 E optikai vevőegység QUATRO+ DVB-T2 kimenettelMultiswitch MV-932L TERRA 9 bemenet, 32 kimenet aktív földi erősítővel - tápegység nélkül - A osztályImpulzus tápegység PS182F 18V 2A Terra MS/MSV multiswitchekhezTERRA ORQ302 E optikai vevőegység QUATRO+ DVB-T2 kimenettelTERRA ORQ302 E optikai vevőegység QUATRO+ DVB-T2 kimenettelMultiswitch MV-932L TERRA 9 bemenet, 32 kimenet aktív földi erősítővel - tápegység nélkül - A osztályImpulzus tápegység PS182F 18V 2A Terra MS/MSV multiswitchekhez Optical splitter FOS102