Optikai osztó: ULTIMODE SO-8-7A (1:8, G.657A, SC/APC)

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE SO-8-7A optikai osztó egyenletesen osztja szét az optikai jeleket (fényt) 8 irányba. Az osztó stabil teljesítményt biztosít a teljes sávban (1260-1650 nm), kompakt méretű, amely alkalmassá teszi a telepítést kis optikai teminálba/elosztó dobozba. Minden egymódusú optikai kábel 1m hosszú, és SC/APC csatlakozóval van ellátva.
Az ULTIMODE SO-8-7A osztót sík technológiával (Planar Wave Circuit - PLC) gyártják. A sík technológia előnye: pontos, kiegyensúlyozott optikai teljesítmény osztás, nagyon alacsony csillapítás és jó hőmérsékleti stabilitás. Magas osztási arányok is lehetségesek.

Egyéb ULTIMODE osztók:
  • Optikai osztó ULTIMODE SO-4-7A 1x4 L36041,
  • Optikai osztó ULTIMODE SO-16-7A 1x16 L36161,
  • Optikai osztó ULTIMODE SO-32-7A 1x32 L36321,
Az optikai osztókat passzív optikai hálózatokban használják. Fő alkalmazási területek: CATV és FTTH xPON (Fiber To The Home - Passzív Optikai Hálózatok) rendszerek.
Megkülönböztető jellemzők:
  • Osztási arány 1:8,
  • Széles működési sáv: 1260-1650 nm,
  • 1m hosszú G.657A optikai kábelek SC/APC csatlakozókkal,
  • Kompakt méret,
  • Nagy stabilitás.

Technikai adatok

Termék típusa Optikai osztó
Márka ULTIMODE
Megnevezés SO-8-7A
Típus PLC
Ház típusa Mini
Jelfelosztás 1/8
Működési sáv nm 1260 - 1650
Csillapítás dB
Csatlakozók SC/APC
Szál hossza m 1
Szál típusa G.657A
Egyenetlenség 1310/1490/1550 nm dB 0,33 / 0,34 / 0,22