Optikai lézerforrás: TM102N-SM (1310/1550 nm)

Kód: L5819
52093 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
52093 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
A TM102N-SM L5819 optikai lézerforrás olyan eszköz, amely szükséges az optikai teljesítmény veszteség mérésére száloptikai hálózatokban (FTTx)
• generált hullámhossz: 1310 nm / 1550 nm
• kimeneti teljesítmény: -5.0 dBm
• AUTO-OFF funkció
• Könnyen olvasható kijelző, háttérvilágítással;
• kis méret és súly;
• egyszerű és intuitív kezelés.

Garancia

2 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

A TM102N-SM L5819 optikai lézerforrás olyan eszköz, amely szükséges az optikai teljesítmény veszteségének száloptikai hálózatokban (FTTx) történő méréséhez. A forrás előre meghatározott hullámhosszú (1310/1550 nm) és teljesítményű (-5 dBm) lézernyalábot generál a megbízható és pontos mérések biztosítása érdekében.
A készülék 1310 nm vagy 1550 nm lézernyalábot generál -5 dBm teljesítményszinten állandó (CW) vagy modulált hullámként, 270 Hz, 1 kHz vagy 2 kHz frekvenciával. A fényforrás rövid távú stabilitása jobb, mint 0,04 dB, 15 perc alatti időtartamokban. A készülék -10°C és + 50°C közötti hőmérsékleti tartományban működhet.
A lézerforrásnak van egy csatlakozója, amelyet SC/PC csatlakozókkal való működésre terveztek (hüvely 2,5 mm). A kis méretek és súly biztosítja a kiváló mobilitást. A készülék 3 AAA elemmel működik (nem tartozék).
Főbb jellemzők
  • generált hullámhossz: 1310 nm / 1550 nm;
  • kimeneti teljesítmény: -5.0 dBm;
  • AUTO-OFF funkció;
  • Könnyen olvasható, kijelző háttérvilágítással;
  • kis méret és súly;
  • egyszerű és intuitív kezelés.
PLEASE NOTE! The laser beam is dangerous for your eyes! Handle with care!
Ha többet szeretne megtudni az ezzel és más eszközökkel végzett mérésekről, olvassa el a "Mérések száloptikai berendezésekben".
Ideális hőmérséklet és környezeti feltételek (1550 nm, CW üzemmódban): hőmérséklet 23 ± 3°C, relatív nedvességtartalom <70%. A berendezést érdemes először bemelegíteni a felhasználás előtt (25 perc, 25°C-on).

Technikai adatok

Termék típusa Fényforrás
Forrás típusa egymódusú
Márka TM
Megnevezés TM102N-SM
Generált hullámhossz nm 1310, 1550
Adási teljesítmény dBm -5
Forrás stabilitása dB < 0,04 (15 perc)
Csatlakozó SC/UPC
Hullám modulációja Hz 270, 1000, 2000
Tolerancia nm 20
Megengedett hőmérséklet üzemi °C -10...+50
tárolás -20...+70
Méretek mm 130 x 63 x 29
Súly kg
Tápegység 3xAAA