Optikai lézerforrás: TM102N-MM (850/1300nm)

Kód: L5823
66142 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
66142 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
A TM102N-SM L5819 optikai lézerforrás a multimódusú szálakon alapuló hálózatok optikai útvonalának csillapítási méréséhez szükséges eszköz.
• Generált hullámhossz: 850 nm vagy 1300 nm
• Kimeneti teljesítmény: -7,0 dBm
• AUTO-OFF funkció, ha nem észlel tevékenységet
• Könnyen olvasható, háttér világítású képernyő
• Kis méret és alacsony súly
• Egyszerű és intuitív kezelés

Garancia

2 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

A TM102N-SM L5819 optikai lézerforrás a multimódusú szálakon alapuló hálózatok optikai útjának csillapítási méréséhez szükséges eszköz. A forrás előre meghatározott hullámhosszú (850/1300 nm) és teljesítményű (-7 dBm) lézersugarat generál a megbízható és pontos mérések biztosítása érdekében.
A készülék 850 nm vagy 1300 nm lézersugarat generál -7 dBm teljesítményszint mellett, állandó (CW) vagy modulált hullámként 270 Hz, 1 kHz vagy 2 kHz frekvenciával. A fényforrás rövid távú stabilitása 0,04 dB alatt van, amennyiben az időtartam 15 perc alatt van. A készülék -10°C és + 50°C közötti hőmérséklet-tartományban működhet.
A fényforrás rendelkezik egy csatlakozóval, amelyet SC/UPC csatlakozókkal lehet használni (2,5 mm-es ferrula). Kis mérete és súlya biztosítja a kiváló mobilitást. A készüléket 3 AAA elem táplálja meg (nem tartozék).
Főbb jellemzők:
  • generált hullámhossz: 850 nm vagy 1300 nm,
  • kimeneti teljesítmény: -7,0 dBm,
  • AUTO-OFF funkció, ha nem észlel tevékenységet,
  • könnyen olvasható, háttér világítású képernyő,
  • kis méret és alacsony súly,
  • egyszerű és intuitív kezelés.
Figyelem! A láthatatlan lézersugár veszélyes a szemre! A felhasználónak óvatosan kell működtetni a készüléket!
Ha többet szeretne megtudni az ezzel és más eszközökkel végzett mérésekről, olvassa el a "Mérések száloptikai berendezésekben".
Ideális hőmérsékleti és környezeti feltételek: 1300 nm, CW mód: hőmérséklet 23 ± 3°C, RH <70%. A készüléket használat előtt fel kell melegíteni (25 percig, előnyösen 25°C-on).

Technikai adatok

Termék típusa Fényforrás
Forrás típusa multimódusú
Márka TM
Megnevezés TM102N-MM
Generált hullámhossz nm 850, 1300
Adási teljesítmény dBm -7
Forrás stabilitása dB < 0,04 (15 perc)
Csatlakozó SC/UPC
Adapter FC/UPC, ST/UPC
Hullám modulációja Hz 270, 1000, 2000
Tolerancia nm 20
Megengedett hőmérséklet üzemi °C -10...+50
tárolás -20...+70
Méretek mm 130 x 63 x 29
Súly kg 0,16
Tápegység 3xAAA