Multimódusú pigtail ULTIMODE PG-25S (1xLC, 50/125)

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE PG-25S OM2 egy része az 50/125 um multimódusú optikai kábelnek, amely 1.5-ös méter hosszú a végén LC csatlakozóval. Az LC csatlakozókat jellemzi a könnyű telepítés és jól alkalmazható ott, ahol nagyobb sűrűségű optikai port igénye merül fel. Ezek az SC csatlakozók miniatür változatai, amelyek megegyeznek az RJ-45 csatlakozók méretével.
Az ULTIMODE pigtaileket jellemzi az alacsony illesztési veszteség. A legmagasabb minőségű ferruléket használják. Mindegyik patchcordnál egyéni minőségellenőrzést végeznek (a felület vizsgálata és továbbítási paraméterek mérése - illesztési és visszatérési veszteség).


Az optikai kábel, amit a pigtailben használnak OM2, 50/125 um. Ez teljes kompatibilitást biztosít a toldás során az 50/125 um multimódusú rostokra alapozott hálózatoknál. Az átlagosan a rost csillapítása 3.5 dB/km 850 nm-nél és 1.5 dB/km 1310 nm-nél. A szál körül egy 900 um szoros puffer található.
Megkülönböztető jellemzők:
  • LC csatlakozó
  • egy multimódusú rost (50/125, OM2)
  • hossz: 1.5 m
  • 900 um szoros puffer
  • alacsony veszteség

Technikai adatok

Termék típusa Pigtail
Típus Simplex
Szál típusa multimódusú
Csatlakozó típusa A LC/UPC
Szál szabványa OM2
Márka ULTIMODE
Megnevezés PG-25S
Hosszúság m
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A)