Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-019S (1xSC/UPC-1xSC/UPC, 1.5m simplex OM2)

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE PC-019S patch kábel egy része az OM2 50/125 multimódusú optikai kábelnek (1,5 méter hosszú), lezárva mindkét oldalán SC csatlakozókkal. Az SC csatlakozók jelenleg a legnépszerűbb optikai összekapcsoló elemek az egyszerű összeillesztésük miatt (push-pull összekapcsolás egy pattintással), a derékszögű keresztmetszete lehetővé teszi a csatlakozókat a műanyag szerkezetű panelon sűrűn elhelyezni (természetesen a ferrulen kívül).
Az ULTIMODE patch kábeleket jellemzi az alacsony csillapítás és a hátsó reflexió (visszaverődési együttható). A legjobb minőségű érvéghüvelyekkel készülnek. Minden patchcord egyedi minőség ellenőrzésen megy keresztül (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - beillesztési és visszatérési veszteség).
A patchcordokban használt optikai szál OM2 multimódusú (50/125 um) szál. Az optikai szál átlagos csillapítása 850 nm-es hullámhossz esetén 3,5 dB/km, 1300 nm-es hullámhossz esetén pedig 1,5 dB/km. Az optikai kábel aramid szálakkal (Kevlar) van megerősítve, és PVC köpenyű.
Megkülönböztető jellemzők:
  • csatlakozók: 1x SC/UPC - 1x SC/UPC
  • egy OM2 multimódusú szál (50/125 um)
  • hossza - 1,5 m
  • alacsony csillapítás

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Simplex
Szál típusa multimódusú
Csatlakozó típusa A SC/UPC
Csatlakozó típusa B SC/UPC
Csatlakozók SC/UPC - SC/UPC
Szál szabványa OM2
Márka ULTIMODE
Megnevezés PC-019S
Hosszúság m
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A)
csatlakozó B dB < 0,25 (B)