Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-011S (SC/UPC-SC/UPC, 62.5/125)

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE PC-011S csatlakozó kábel a száloptika egy része 1,5 méter hosszával, amelynek végei SC/UPC csatlakozókkal végződnek. Az SC/UPC csatlakozók jelenleg a legnépszerűbb optikai kapcsoló elemek egyszerű összeillesztés miatt (nyomás-húzás összekapcsolás egy bekattanással), a derékszögű keresztmetszet, amely megengedi a csatlakozók sűrű elhelyezését a panelen és a műanyag felépítésen (természetesen a szorítógyűrűn kívül).
Az ULTIMODE csatlakozókábeleket jellemzi az alacsony csillapítás és a hátsó reflexió (visszaverődési együttható). A legminőségibb szorítógyűrűket használják. Mindegyik csatlakozó kábelen egyéni minőség ellenőrzést hajtanak végre (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - beillesztési veszteség és visszatérési csillapítás).

A patchchordhoz használt száloptika OM1 multimódusú rost. Teljes kompatibilitást nyújt és képes végrehajtani teljes mértékben megfelelően a toldást a meglévő optikai üvegszálas hálózatokhoz. A rost átlagos gyengülése 3.5 dB/km 850 nm-en és 1.5 dB/km 1310 nm-en. Az optikai kábelt aramid rostokkal (Kevlar) erősítették meg és PVC köpennyel burkolták be.
Megkülönböztető jellemzők:
  • csatlakozók: 1x SC/UPC - 1x SC/UPC
  • egy multimódusú szál
  • hossza: 1,5 m
  • alacsony csillapítás

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Simplex
Szál típusa multimódusú
Csatlakozó típusa A SC/UPC
Csatlakozó típusa B SC/UPC
Csatlakozók SC/UPC - SC/UPC
Szál szabványa OM1
Márka ULTIMODE
Megnevezés PC-011S
Hosszúság m 1
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A)
csatlakozó B dB < 0,25 (B)