Multimódusú patchcord PC-015D 2xSC/UPC-2xLC/UPC, duplex OM2 2 mm 5 m

Kód: L31155
2698 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
2698 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
A PC-015D multimódusú patchcord 5 m hosszú száloptikai kábel, mindkét végén csatlakozókkal.
• Patch kábel típusa: duplex
• Csatlakozók: 2x SC/UPC - 2x LC/UPC
• Rost típusa: multimódusú
• Rost szabvány: OM2
• Hossz: 5 m

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

A PC-015D patch kábel két multimódusú, 5 méter hosszú optikai kábelt tartalmaz. A kábelek mindkét végén optikai csatlakozókkal vannak lezárva. Az egyik oldalon két SC/UPC csatlakozóval, a másik oldalon pedig két LC/UPC csatlakozóval. Az SC és az LC jelenleg a legnépszerűbb csatlakozók. Az SC csatlakozók egyszerű pattintós csatlakozással rendelkeznek, téglalap alakú keresztmetszettel, amely lehetővé teszi a csatlakozók sűrű elrendezését egy panelen. Az LC csatlakozók snap-fit ​​csatlakozással rendelkeznek, és kis méretük miatt az SFP modulokban használják azokat.
Az alkalmazott optikai szál a kábelben OM2 típusú. Ez teljes kompatibilitást nyújt a meglévő multimódusú szál alapú üvegszálas hálózatoknak. Az átlagos szálcsillapítás 3,5 dB/km, 850 nm-en és 1,5 dB/km 1310 nm-en. Az optikai szál megerősített aramid szálakkal (Kevlar) és PVC köpennyel.
Főbb jellemzők:
  • csatlakozók: 2x SC/UPC - 2x LC/UPC
  • két multimódusú szál
  • hossza - 5 m
  • alacsony csillapítás

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Duplex
Szál típusa multimódusú
Csatlakozó típusa A SC/UPC
Csatlakozó típusa B LC/UPC
Szál szabványa OM2
Márka ULTIMODE
Megnevezés PC-015D
Hosszúság m 5
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A1, A2)
csatlakozó B dB < 0,25 (B1, B2)