Multimódosú Pigtail ULTIMODE PG-31S (1xSC, OM3, 1m)

Kód: L3531
495 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
495 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Az ULTIMODE PG-31S egy OM3 50/125 um multimódusú optikai kábelből készült, hossza 1 méter, egyik végén SC csatlakozóval.

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE PG-31S egy OM3 50/125 um multimódusú optikai kábelből készült, hossza 1 méter, egyik végén SC csatlakozóval. A SC csatlakozók jelenleg a legnépszerűbb optikai összekapcsoló elemek egyszerű összeillesztésük miatt (nyomás-húzás-összekapcsolás egy pattintással), a derékszögű keresztmetszet és műanyag szerkezet (természetesen a ferrulén kívül).
Az ULTIMODE pigtaileket jellemzi az alacsony csillapítás és a magas visszatükröződés (visszaverődési együttható). A legjobb minőségű szorítógyűrűket használják. Mindegyik csatlakozó kábelnél egyéni minőség ellenőrzést is végeznek (felület vizsgálata és a továbbítási paraméterek mérése - illesztési- és visszatérési csillapítás).

A kábelben használt multimódusú szálak OM3 50/125 tipusúak, jelenleg a legnépszerűbb szálak, melyeket átvitelhez lehet használni az I-es vagy a II-es hullámhossz tartományban (850/1310 nm). A csillapítás (IL) nem haladja meg a 3,5 dB/km-t az első hullámhossz tartományban és a 1,5 dB/km-t a második hullámhossz tartományban. Az OM3 szabvány nagyobb mennyiségű adatátvitelt biztosit, nagyobb távolságra, mint elődei. Az átviteli sebesség 10 Gbps lehet 550 m-en és még nagyobb is; 40 Gbps-ot és akár 100 Gbps-ot is el lehet érni 100 méteren (az OM1 és OM2 előírások nem teszik lehetővé ezt a gyorsaságot).
Megkülönböztető jellemzők:
  • SC csatlakozó
  • egy multimódusú szál OM3, 50/125
  • hosszúság: 1 m
  • köpeny: 900 um cső
  • alacsony veszteség

Technikai adatok

Termék típusa Pigtail
Típus Simplex
Szál típusa multimódusú
Csatlakozó típusa A SC/UPC
Szál szabványa OM3
Márka ULTIMODE
Megnevezés PG-31S
Hosszúság m 1
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A)