Multimódosú patch kábel: ULTIMODE PC-355D (2xLC-2xLC, OM3, 3m)

Kód: L3355_3
2704 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
2704 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Az ULTIMODE PC-355D patch kábel két OM3 multimódusú optikai kábelből készült, hossza 3 méter, mindkét végén LC csatlakozóval (párban - duplex). Az LC csatlakozót a könnyű telepítés jellemzi és nagy sűrűséggel lehet elhelyezni. Ezek az SC csatlakozók miniatűr változatai, RJ-45-ös csatlakozó mérettel.

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE PC-355D patch kábel két OM3 multimódusú optikai kábelből készült, hossza 3 méter, mindkét végén LC csatlakozóval (párban - duplex). Az LC csatlakozót a könnyű telepítés jellemzi és nagy sűrűséggel lehet elhelyezni. Ezek az SC csatlakozók miniatűr változatai, RJ-45-ös csatlakozó mérettel.
Az ULTIMODE patch kábelek az alacsony illesztési veszteség és reflekció jellemzi. A legmagasabb minőségi szorítógyűrűket alkalmazzák. Mindegyik pigtail egyéni minőségellenőrzésen megy keresztül (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - illesztési és visszatérési veszteség).
A kábelben használt multimódusú szálak OM3 50/125 tipusúak, jelenleg a legnépszerűbb szálak, melyeket átvitelhez lehet használni az I-es vagy a II-es hullámhossz tartományban (850/1310 nm). A csillapítás (IL) nem haladja meg a 3.5 dB/km-t az első hullámhossz tartományban és a 1,5 dB/km-t a második hullámhossz tartományban. Az OM3 szabvány nagyobb mennyiségű adatátvitelt biztosit, nagyobb távolságra, mint elődei. Az átviteli sebesség 10 Gbps lehet 550 m-en és még nagyobb is; 40 Gbps-ot és akár 100 Gbps-ot is el lehet érni 100 méteren (az OM1 és OM2 előírások nem teszik lehetővé ezt a gyorsaságot).
Megkülönböztető jellemzők:
  • csatlakozók: 2 x LC to 2 x LC
  • két multimódusú optikai szál (OM3)
  • hosszúság: 3 m
  • alacsony illesztési veszteség

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Duplex
Szál típusa multimódusú
Csatlakozó típusa A LC/UPC
Csatlakozó típusa B LC/UPC
Csatlakozók LC/UPC - LC/UPC
Szál szabványa OM3
Márka ULTIMODE
Megnevezés PC-355D
Hosszúság m 3
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A1, A2)
csatlakozó B dB < 0,25 (B1, B2)