Az ULTIMODE SFP-011M két multimódusú szálat használ, adatátviteli sebessége akár 155 Mbps is lehet. A maximális átviteli távolság attól függ, hogy milyen típusú multimódusú szálat használunk. 500m az 50/128um szál esetén vagy 300m 62.5/128um szál...
• Duplex átvitel (két optikai szálon keresztül)
• Együttműködés multimódusú hálózatokkal
• Átviteli sebesség akár 155 Mb/s-ig (IEEE 802.3u 100Base-FX)
• Átviteli távolság 550m-ig
• Optikai csatlakozók típusa: LC
• Kompatibilis az Ultimode, TP-LINK és más eszközökkel
Kód: L1401
3523 Ft
2774 Ft nettó
Elérhető

Az optikai SFP modul ULTIMODE SFP-023G multimódusú szállal működik 2 km-ig, adatátviteli sebessége akár 1.25 Gbps is lehet.
• Duplex átvitel két multimódusú szálon keresztül (WDM),
• Átviteli sebesség akár 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX),
• Átviteli hatótávolság 2 km-ig,
• Optikai csatlakozó: LC.
• Kompatibilis az Ultimode, TP-LINK és más eszközökkel
Kód: L1405
3439 Ft
2708 Ft nettó
Elérhető

Az ULTIMODE SFP-203M két egymódusú szálat használ, adatátviteli sebessége akár 155 Mbps is lehet. A maximum átviteli hatótávolság 20 km...
• Duplex átvitel két egymódusú szál használatával,
• Átviteli sebesség akár 155 Mb/s (IEEE 802.3u 100Base-FX),
• Átviteli hatótávolság 20 km,
• LC optikai csatlakozók.
Kód: L1411
3378 Ft
2660 Ft nettó
Elérhető

Az ULTIMODE SFP-203G egymódusú szálat használ 20 km-ig, adatátviteli sebessége akár 1,25 Gbps is lehet. Az ULTIMODE optikai modulok megfelelnek az SFP (///Small Form-factor Pluggable///)...
• Duplex átvitel két egymódusú szálon
• Átviteli sebesség akár 1,25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
• Hatótávolság akár 20 km
• LC optikai csatlakozók
• Kompatibilis az ULTIMODE-val, TP-LINK és sok más márkával
Kód: L1415
3378 Ft
2660 Ft nettó
Elérhető

Az optikai SFP modul ULTIMODE SFP-203/5G egy egymódusú szállal működik 20 km-ig, adatátviteli sebessége akár 1.25 Gbps is lehet. Az optikai jelet a II hullámhossz tartományban (1310 nm) küldi, a fogadás pedig az III hullámhossz tartományban (1550 nm)...
• Kétirányú kommunikáció egyetlen roston keresztül (WDM)
• Együttműködés egymódusú hálózatokkal
• Átviteli sebesség akár 1,25 Gb / s (IEEE 802.3 z 1000Base-FX)
• Átviteli távolság 20 km-ig
• Optikai csatlakozó: SC
• Kompatibilis ULTIMODE, TP-LINK és egyéb eszközökkel
Kód: L1416
4223 Ft
3325 Ft nettó
Elérhető

Az SFP ULTIMODE-203/3G optikai modul egy egymódusú optikai szállal működik 20 km-ig, az adatátviteli sebesség akár 1,25 Gb/s is lehet. Az ULTIMODE optikai modulok megfelelnek az SFP (Small Form-factor Pluggable) szabványnak.
• Kétirányú kommunikáció egyetlen roston keresztül (WDM)
• Együttműködés egymódusú hálózatokkal
• Átviteli sebesség akár 1,25 Gb / s (IEEE 802.3 z 1000Base-FX)
• Átviteli távolság 20 km-ig
• Optikai csatlakozó: SC
• Kompatibilis ULTIMODE, TP-LINK és egyéb eszközökkel
Kód: L1417
5550 Ft
4370 Ft nettó
Elérhető

Az ULTIMODE-203/5G LC SFP optikai modul egy egymódusú szállal működik 20 km-ig, adatátviteli sebessége akár 1.25 Gbps is lehet.
Kód: L1418
3499 Ft
2755 Ft nettó
Elérhető

Az ULTIMODE SFP-205/3G LC optikai modul egy egymódusú szállal (WDM) működik 20 km-ig, adatátviteli sebessége akár 1,25 Gbps is lehet.
Kód: L1419
4886 Ft
3848 Ft nettó
Elérhető

Az optikai modulok megfelelnek az SFP szabványnak (Small Form-factor Pluggable), olyan adó-vevők, amelyek az elektromos jeleket átalakítják optikai jelekké optikai szálakon és fordítva. Ez a 10 Gbps átviteli sebességet biztosító SFP+ modul két multimódusú szál (duplex átvitel) használatára szolgál. ...
Kód: L1425
6455 Ft
5083 Ft nettó
Elérhető

Az optikai modulok megfelelnek az SFP szabványnak (Small Form-factor Pluggable), olyan adó-vevők, amelyek az elektromos jeleket átalakítják optikai jelekké és fordítva, továbbítják azt optikai szálakon. Ez az SFP+ modul 10 Gbps átviteli sebességgel ajánlott két egymódusú szál (duplex átvitel) haszná...
• Adatátviteli sebesség 10 Gbps-ig
• Duplex rendszerű átvitel (két szál)
• Együttműködés az egymódusú hálózatokkal
• Max. átviteli távolság: 10 km
• Optikai csatlakozó típusa: LC
Kód: L1428
9290 Ft
7315 Ft nettó
Elérhető