Az optikai SFP modul ULTIMODE SFP-023G multimódusú szállal működik 2 km-ig, adatátviteli sebessége akár 1.25 Gbps is lehet.
• Duplex átvitel két multimódusú szálon keresztül (WDM),
• Átviteli sebesség akár 1.25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX),
• Átviteli hatótávolság 2 km-ig,
• Optikai csatlakozó: LC.
• Kompatibilis az Ultimode, TP-LINK és más eszközökkel
Kód: L1405
3402 Ft
2679 Ft nettó
Elérhető

Az ULTIMODE SFP-203G egymódusú szálat használ 20 km-ig, adatátviteli sebessége akár 1,25 Gbps is lehet. Az ULTIMODE optikai modulok megfelelnek az SFP (///Small Form-factor Pluggable///)...
• Duplex átvitel két egymódusú szálon
• Átviteli sebesség akár 1,25 Gb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
• Hatótávolság akár 20 km
• LC optikai csatlakozók
• Kompatibilis az ULTIMODE-val, TP-LINK és sok más márkával
Kód: L1415
3343 Ft
2632 Ft nettó
Elérhető

Az optikai SFP modul ULTIMODE SFP-203/5G egy egymódusú szállal működik 20 km-ig, adatátviteli sebessége akár 1.25 Gbps is lehet. Az optikai jelet a II hullámhossz tartományban (1310 nm) küldi, a fogadás pedig az III hullámhossz tartományban (1550 nm)...
• Kétirányú kommunikáció egyetlen roston keresztül (WDM)
• Együttműködés egymódusú hálózatokkal
• Átviteli sebesség akár 1,25 Gb / s (IEEE 802.3 z 1000Base-FX)
• Átviteli távolság 20 km-ig
• Optikai csatlakozó: SC
• Kompatibilis ULTIMODE, TP-LINK és egyéb eszközökkel
Kód: L1416
4178 Ft
3290 Ft nettó
Elérhető

Az SFP ULTIMODE-203/3G optikai modul egy egymódusú optikai szállal működik 20 km-ig, az adatátviteli sebesség akár 1,25 Gb/s is lehet. Az ULTIMODE optikai modulok megfelelnek az SFP (Small Form-factor Pluggable) szabványnak.
• Kétirányú kommunikáció egyetlen roston keresztül (WDM)
• Együttműködés egymódusú hálózatokkal
• Átviteli sebesség akár 1,25 Gb / s (IEEE 802.3 z 1000Base-FX)
• Átviteli távolság 20 km-ig
• Optikai csatlakozó: SC
• Kompatibilis ULTIMODE, TP-LINK és egyéb eszközökkel
Kód: L1417
5491 Ft
4324 Ft nettó
Elérhető

Az ULTIMODE-203/5G LC SFP optikai modul egy egymódusú szállal működik 20 km-ig, adatátviteli sebessége akár 1.25 Gbps is lehet.
Kód: L1418
3462 Ft
2726 Ft nettó
Elérhető

Az ULTIMODE SFP-205/3G LC optikai modul egy egymódusú szállal (WDM) működik 20 km-ig, adatátviteli sebessége akár 1,25 Gbps is lehet.
Kód: L1419
4835 Ft
3807 Ft nettó
Elérhető

Modul egy Ethernet-port SFP+ interfészen keresztül történő csatlakoztatására pl. egy switchhez.
• Standard: 10GBASE-T, 5GBASE-T, 2,5GBASE-T, 1000BASE-T és 100BASE-TX
• 10Gbps adatátvitel akár 30 m-en keresztül (UTP cat.6A vagy felső kategóriás kábel).
• DDM (hőmérséklet és feszültség) funkció támogatása
• Hot-Plug SFP+ lábnyom funkció
• TX funkció kikapcsolásának támogatása
• Működési hőmérséklet-tartomány: 0-70°C
• All-metal burkolat az alacsony EMI érdekében
Kód: L1441
22627 Ft
17817 Ft nettó
Elérhető