KOSARAM
Kosaram üres

Optikai kötések

Gyorscsatlakozó

Gyorscsatlakozó: ULTIMODE FAST-02SC
Kód: L5711
Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
634 Ft.805 Ft.0 %
Garancia - 24 hónap
ULTIMODE FAST-02SC gyors szerelésű SC csatlakozó max 3 mm átmérőjű kábelekhez.
Gyorscsatlakozó: ULTIMODE FAST-02SC
A gyorscsatlakozó fő részei
Gyorscsatlakozó: ULTIMODE FAST-02SC
Részletesebb kép az alkatrészekről
Megkülönböztető jellemzők:
  • Gyors szerelésű SC csatlakozó max. 3 mm átmérőjű kábelekhez
  • SC/UPC csatlakozó egymódusú szálakhoz
  • Tipikus telepítési idő: 30 másodperc
  • Alacsony veszteség: 0,25 dB
Az ULTIMODE FAST-02SC egy gyors SC/UPC csatlakozó, melyet egy egymódusú szál végére lehet szerelni rövid idő alatt, ragasztás és polírozás nélkül. Az eljárás nem tesz szükségessé "steril" körülményeket, mert a beépített optikai töredék a gyártó által került ragasztva és csiszolva. Alacsony veszteséget (0,25 dB) kapunk, köszönhetően a behelyezett szál elhelyezésének a V-alakú hornyokban. Az optikai gél, amely szintén megtalálható a csatlakozóban, csökkenti a pontatlan vágás rossz hatását és a lehetséges rést a szálak között.
A ULTIMODE gyors szerelésű csatlakozók max 3 mm átmérőjű optikai kábelekhez használatosak, biztosítják a megfelelő minőséget, drága eszközök és speciális körülmények nékül.
A gyors összeszerelésű csatlakozók alkalmasak az optikai vonalak végződéséhez, úgy mint a hagyományos vagy a ragasztott csatlakozók, melyeket például elosztó dobozokban használnak.
Szükséges szerszámok az optikai kábel szereléséhez:
  • Blankoló ULTIMODE ST-195 L5561 - ULTIMODE gyorscsatlakozókhoz, amely lehetővé teszi a gyors és pontos réteg levágást;
  • IPA tisztító L5915 és pormentes kendő L5913 - szükséges kiegészítők a szálak tisztításához;
  • Optikai szál hulladéktároló L5918;
  • Precíziós optikai szálvágó F1-6000 L5801 - 125 um burkolat átmérőjű és 250/900 um puffer bevonatú szálak vágására.
ULTIMODE ST-195 L5561 blankoló - ULTIMODE gyorscsatlakozókhoz, amely lehetővé teszi a gyors és pontos réteg levágást.
Technikai adatok:
NameULTIMODE FAST-02SC
CodeL5711
Fiber type
 single-mode
Fiber diameter (cladding)
125 μm
Cable diameter
up to 3 mm
IL0.25 dB (1310 and 1550 nm)
RL< -40 dB
Reusemax 5 times
Operating temperature
- 40...75 oC

 

Az ULTIMODE Building System egy megoldás FTTH hálózatok létrehozására épületekben (Fiber To The Home). A rendszer termékek széles skáláját kínálja üvegszálas optikai kapcsolatok telepítéséhez mindenfajta lakás/iroda esetében.

Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
634 Ft.805 Ft.0 %
 
Gyorscsatlakozó: ULTIMODE FAST-02SC
Kód: L5711
KIEGÉSZÍTŐK
KÖNYVTÁR ROVAT
ÚJAK KÖNYVTÁRUNKBAN
ÉRDEMES ELOLVASNI