Egymódusú pigtail ULTIMODE PG-252-1 SC/APC, G.652.D, 1m

Kód: L34252
472 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
472 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
AzULTIMODE PG-252-1 pigtail egy 1 méter hosszú egymódusú optikai kábel, amelynek egyik vége SC/APC csatlakozóval van lezárva. Az elem száloptikai kábel útvonalak lezárására szolgál.
• SC/APC csatlakozó,
• Hossza - 1 m,
• G.652.D egymódusú szál,
• LSZH bevonat,
• Csillapítás < 0,25 dB (B fokozat),
• Reflexiós veszteség > 60 dB (Grade 1)

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE PG-252-1 pigtail egy 1 méter hosszú egymódusú optikai kábel, amelynek egyik vége SC/APC csatlakozóval van lezárva. Az elem száloptikai kábel útvonalak lezárására szolgál.
Az ULTIMODE pigtailek a Nemzetközi Elektrotechnikai Bizottság IEC 613000-3-34 és IEC 61300-3-6 irányelvei szerint készülnek és kerülnek tesztelésre. Minden pigtailhez megfelelő címke tartozik, amely igazolja a paraméterek ("illesztési veszteség" és "reflexiós veszteség") megfelelőségét a fent említett szabványok által meghatározott osztályba sorolását. Az ITU-T G.657 (11/2016) vagy ITU-T G.652 (11/2016) ajánlásnak megfelelően gyártott szálak.
Csatlakozók csillapítási fokozatai az IEC 61300-3-34 szabvány szerint
Grade Csillapítás [dB]
A < 0,07 átlagos < 0,15 max.
B < 0,12 átlagos < 0,25 max.
C < 0,25 átlagos < 0,50 max.
D < 0,50 átlagos < 1,00 max.
Csatlakozók osztályai - visszatérési veszteség (RL) az IEC 61300-3-6 szerint
Grade Visszirányú csillapítás (RL) [dB]
1 > 60 (párosítva), > 55 (páratlan)
2 > 45
3 > 35
4 > 26
Pigtail típus "easy strip " - a 900 μm-es bevonat eltávolítása nagyon egyszerű. Csak vágd le a bevonatot, ahol csak akarod, majd húzd le a szálról. LSZH halogénmentes bevonat (Low Smoke Zero Halogen).
Főbb jellemzők:
  • SC/APC csatlakozó,
  • hossz - 1 m,
  • egymódusú optikai G.652.D,
  • LSZH bevonat,
  • csillapítás < 0,25 dB (B fokozat),
  • reflexiós veszteség > 60 dB (Grade 1).

Technikai adatok

Termék típusa Pigtail
Típus Simplex
Szál típusa egymódusú
Csatlakozó típusa A SC/APC
Szál szabványa G.652D
Márka ULTIMODE
Megnevezés
Hosszúság m 1
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A)
Reflexiós csillapítás (RL) > 60
Szín sárga