Egymódusú Pigtail PG-51S2 (SC, 1m G.657A2)

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE PG-51S2 pigtail egy egymódusú optikai kábel 1 m hosszúságú, amely az egyik végén SC csatlakozóval van lezárva. Az SC csatlakozók jelenleg a legnépszerűbb optikai csatolóelemek, mivel egyszerűen illeszthetők (push-pull kapcsoló egy pattintás), téglalap alakú keresztmetszet, amely lehetővé teszi a panelek csatlakozóinak tömör csomagolását és műanyag konstrukciót (természetesen a ferrulén kívül).
Az ULTIMODE pigtaileket az alacsony illesztési veszteség és reflexió jellemzi. A legmagasabb minőségű ferrulékat alkalmazzák. Mindegyik pigtail egyéni minőség ellenőrzésen megy keresztül (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - illesztési és visszatérési veszteség).
A G.657.A2 szálaknál kisebb hajlítási sugár alakítható, ilyen körülmények között a csökkentett csillapítás miatt, más paraméterek még egy kicsit jobbak, mint a G.652D esetében. Ennek a tulajdonságának (kisebb megengedett hajlítási sugárnak) köszönhetően a G.657.A2 szálon alapuló pigtailek és patchcordok megbízhatóbbak a sűrűn kiszerelt telepítésekben.
Főbb jellemzők:
  • SC csatlakozó
  • egymódusú G.657A2 szál
  • hossza: 1 m
  • alacsony veszteség

Technikai adatok

Termék típusa Pigtail
Típus Simplex
Szál típusa egymódusú
Csatlakozó típusa A SC/UPC
Szál szabványa G.657A2
Márka ULTIMODE
Megnevezés PG-51S2
Hosszúság m 1
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A)