Egymódusú pigtail készlet 4 db PG-52S1 SC/APC G.657A1 1m piros, zöld, kék, sárga

Kód: L35522A
1886 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
1886 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
4 db 1 m hosszú SC/APC pigtail készlet, a következő színekben: piros, zöld, kék, sárga
• 4 pigtail
• Színek: piros, zöld, kék, sárga
• Egy SC/APC csatlakozó
• Egymódusú szál (G.657 A1)
• Hossz - 1 m
• Alacsony veszteség

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

4 db 1 m hosszú SC/APC pigtail készlet, a következő színekben: piros, zöld, kék, sárga
A színes Ultimode pigtailek lehetővé teszik a száloptikai utak esztétikus befejezését. A színek felhasználhatók az egyes csatlakozások gyors azonosítására a nagy elosztódobozokban (nem szükséges vizuális hibalokátort használni az újrahegesztést igénylő szál azonosításához), vagy az adott szálban lévő jelek és szolgáltatások azonosításához (pl. kamera 1, kamera 2 stb.)
A készlet négy 1 méter hosszú PG-52S1 pigtailt tartalmaz, SC/UPC csatlakozókkal a végükön. A színek a következők: piros, zöld, kék, sárga. Más elemek alatt különböző színű (összesen 12 színű) pigtail található: L35522B (fehér, szürke, barna, lila) és L35522C (aqua, fekete, narancs, rózsaszín). A pigtailek ideálisak az FTTH elosztókeretekhez többcsaládos épületekben (az SC dugók APC verziója ajánlott). 2 azonos színű pigtail felhasználható a szálak végeinek 2J kábel egy lakásba kerüléséhez. Ezért egy elosztódobozban alapfelszereltségként 12 lakás kábelét fogjuk lezárni. A színes pigtailek lehetővé teszik egy adott rost gyors azonosítását.
Az ULTIMODE pigtaileket az alacsony illesztési veszteség és reflexió jellemzi. A legmagasabb minőségű ferrulékat alkalmazzák. Mindegyik pigtail egyéni minőség ellenőrzésen megy keresztül (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - illesztési és visszatérési veszteség).
A G.657A1 szabványban használt egymódusú szál hajlítási sugara kisebb, mint a G.652D szabványnál. Ezért az ilyen szálú pigtailek és patchcord kábelek jobbak a korlátozott helyű rendszereknél (alacsonyabb a rostkárosodás kockázata).
Főbb jellemzők:
  • 4 pigtail
  • Színek: piros, zöld, kék, sárga
  • Egy SC/APC csatlakozó
  • Egymódusú szál (G.657 A1)
  • Hossz - 1 m
  • Alacsony veszteség

Technikai adatok

Termék típusa Pigtail
Típus Simplex
Szál típusa egymódusú
Csatlakozó típusa A SC/APC
Szál szabványa G.657A1
Márka ULTIMODE
Megnevezés PG-52S1
Hosszúság m 1
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A)
Szettben lévő pigtailek száma 4
Szín Piros, Zöld, Kék, sárga