Egymódusú pigtail készlet 4 db. PG-371C-1 LC/UPC, G.657.A1, 1m, aqua, fekete, narancssárga, rózsaszín, fekete, rózsaszín

Kód: L34371C
1568 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
1568 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Egymódusú pigtail készlet 4 db. PG-371C-1 LC/UPC G.657A1 1m aqua, fekete, narancs, rózsaszín.
• 4 db pigtail
• Színek: aqua, fekete, narancssárga, rózsaszín
• LC/UPC csatlakozó
• Hosszúság - 1m
• G.657.A1 egymódusú szál
• Hossza - 1m
• LSZH köpeny
• Csillapítás < 0,25 dB (Grade B)
• Reflexiós veszteség > 50 dB (Grade 2)

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

4 db 1 m-es LC/UPC pigtailt tartalmazó készlet aqua, fekete, narancssárga és rózsaszín színben.
A színes Ultimode pigtailek lehetővé teszik a száloptikai utak esztétikus befejezését. A színek felhasználhatók az egyes csatlakozások gyors azonosítására a nagy elosztódobozokban (nem szükséges vizuális hibalokátort használni az újrahegesztést igénylő szál azonosításához), vagy az adott szálban lévő jelek és szolgáltatások azonosításához (pl. kamera 1, kamera 2 stb.)
A készlet 4 darab 1 méter hosszú PG-371C-1 pigtailt tartalmaz, LC/UPC csatlakozóval lezárva. Színek: aqua, fekete, narancs, rózsaszín. Az egyéb tételek között más színű pigtail is megtalálható (összesen 12 színben): L34371A (piros, zöld, kék, sárga) és L34371B (fehér, szürke, barna, lila).
ULTIMODE vezetékeket a Nemzetközi Elektrotechnikai Bizottság IEC 613000-3-34 és IEC 61300-3-6 szabványai szerint gyártják és tesztelik. Minden egyes pigtailhez megfelelő címke tartozik, amely igazolja a paraméterek ("illesztési veszteség" és "reflexiós veszteség") megfelelőségét a fent említett szabványok által meghatározott osztályba sorolását. Az ITU-T G.657 (11/2016) vagy ITU-T G.652 (11/2016) ajánlásnak megfelelően gyártott szál.
Csatlakozók csillapítási fokozatai az IEC 61300-3-34 szabvány szerint
Grade Csillapítás [dB]
A < 0,07 átlagos < 0,15 max.
B < 0,12 átlagos < 0,25 max.
C < 0,25 átlagos < 0,50 max.
D < 0,50 átlagos < 1,00 max.
Csatlakozók csillapítási fokozatai az IEC 61300-3-34 szabvány szerint
Grade Csillapítás [dB]
A < 0,07 átlagos < 0,15 max.
B < 0,12 átlagos < 0,25 max.
C < 0,25 átlagos < 0,50 max.
D < 0,50 átlagos < 1,00 max.
Pigtail típus "easy strip " - a 900 μm-es bevonat eltávolítása nagyon egyszerű. Csak vágd le a bevonatot, ahol csak akarod, majd húzd le a szálról. LSZH halogénmentes bevonat (Low Smoke Zero Halogen).
Főbb jellemzők:
  • 4 db pigtail,
  • Színek: aqua, fekete, narancs, rózsaszín,
  • LC/UPC csatlakozó,
  • Hosszúság - 1m,
  • G.657.A1 egymódusú szál,
  • Hosszúság - 1m,
  • LSZH köpeny,
  • Csillapítás < 0,25 dB (Grade B),
  • Reflexiós veszteség > 50 dB (Grade 2).

Technikai adatok

Termék típusa Pigtail
Típus Simplex
Szál típusa egymódusú
Csatlakozó típusa A LC/UPC
Szál szabványa G.657A1
Márka ULTIMODE
Megnevezés
Hosszúság m 1
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A)
Reflexiós csillapítás (RL)
Szettben lévő pigtailek száma 4
Szín Aqua, Fekete, Narancs, Rózsaszín