Egymódusú patchcord ULTIMODE PC-525D (2xSC/APC - 2xLC/APC, 9/125)

Kód: L3426
1827 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
1827 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Az ULTIMODE PC-525D két egymódusú optikai kábelből készült, amely 1.5 méter hosszúságú, egyik végén SC/APC csatlakozóval, a másikon LC/APC-vel. Az LC csatlakozókat sűrűn lehet elhelyezni az optikai eszközök paneljein, az SC csatlakozók pedig még mindig a legnépszerűbb optikai összekapcsoló elemek.

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE PC-525D két egymódusú optikai kábelből készült, amely 1.5 méter hosszúságú, egyik végén SC/APC csatlakozóval, a másikon LC/APC-vel. Az LC csatlakozókat sűrűn lehet elhelyezni az optikai eszközök paneljein, az SC csatlakozók pedig még mindig a legnépszerűbb optikai összekapcsoló elemek.
Az ULTIMODE csatlakozókábeleket jellemzi az alacsony csillapítás és a hátsó reflexió (visszaverődési együttható). A legminőségibb szorítógyűrűket használják. Mindegyik csatlakozó kábelen egyéni minőség ellenőrzést hajtanak végre (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - beillesztési veszteség és visszatérési csillapítás).

A patch kábelekben használt egymódusú optikai szál az alacsony "víz csúcs" tulajdonságával megfelel az ITU-T G.652.D szabványnak. Ez biztosítja a teljes kompatibilitást és minőségi toldást a meglévő üvegszálas hálózatokban. Az átlagos csillapítása a szálnak körülbelül 0,4 dB/km 1310nm-en és 0,25 dB/km 1550nm-en. Az optikai szál erősítve van aramid rostokkal (Kevlar) és PVC köpennyel.
Az optikai szálak kompatibilisek az ITU-T G.652.D-vel és jelenleg a legjobb standard egymódusú szálak a piacon. A G.652.D bevezetése előtt, az optikai rendszereknek három átviteli tartományt kellett használni alacsony csillapítással (I: 850nm, II: 1310nm, III: 1550nm). Az optikai kábeleken alapuló rendszerek az alacsony "víz-csúcs" technológiával működhetnek az egész tartományban 1280nm-tól 1650nm-ig.
Megkülönböztető jellemzők:
  • csatlakozók: 2x SC/APC - 2x LC/APC
  • két egymódusú szál (G.652.D)
  • hossza - 1.5m
  • alacsony csillapítás

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Duplex
Szál típusa egymódusú
Csatlakozó típusa A SC/APC
Csatlakozó típusa B LC/APC
Csatlakozók SC/APC - LC/APC
Szál szabványa G.652D
Márka ULTIMODE
Megnevezés PC-525D
Hosszúság m
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A1, A2)
csatlakozó B dB < 0,25 (B1, B2)