Egymódusú patchcord ULTIMODE PC-523 (1m, G.652D, SC/APC-FC/APC)

Támogatás

Részletes leírás

FC csatlakozók stabil kapcsolatokat biztosítanak, köszönhetően menetes fémhüvelynek. Amennyiben véletlenül, erősen húzzák meg a szálat nem okoz semmilyen problémát. Ez a fajta csatlakozó népszerű a televíziós rendszerekben, ahol az üvegszálas technológiát alkalmazzák. Az SC csatlakozók a legnépszerűbb csatlakozók az FTTH rendszerekben. A patchcordokat ezáltal gyakran használják optikai konverterek, adók és vevők csatlakoztatásánál.
Az APC csatlakozók, köszönhetően az APC hüvely (8 fokos) lépcsős vég kialakításnak, magasabb visszirányú csillapítást biztosít.
Az ULTIMODE patch kábelek az alacsony illesztési veszteség és reflekció jellemzi. A legmagasabb minőségi szorítógyűrűket alkalmazzák. Mindegyik pigtail egyéni minőségellenőrzésen megy keresztül (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - illesztési és visszatérési veszteség).
The single-mode optical fiber with low water peak used in the patch cords is compliant with ITU-T G.652.D standard. It provides full compatibility and ability to perform quality splices with existing fiber-optic networks. The average attenuation of the fiber is about 0.4 dB/km for 1310 nm, and 0.25 dB/km for 1550 nm. The optical fiber is reinforced by aramid fibers (Kevlar) and covered with PVC sheath.
Az optikai szálak kompatibilisek az ITU-T G.652.D-vel és jelenleg a legjobb standard egymódusú szálak a piacon. A G.652.D bevezetése előtt, az optikai rendszereknek három átviteli tartományt kellett használni alacsony csillapítással (I: 850nm, II: 1310nm, III: 1550nm). Az optikai kábeleken alapuló rendszerek az alacsony "víz-csúcs" technológiával működhetnek az egész tartományban 1280nm-tól 1650nm-ig.
Főbb jellemzők:
  • csatlakozók: 1x SC/APC - 1x FC/APC
  • egymódusú szál (G.652.D)
  • hossza: 1m
  • alacsony csillapítás

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Simplex
Szál típusa egymódusú
Csatlakozó típusa A SC/APC
Csatlakozó típusa B FC/APC
Csatlakozók SC/APC - FC/APC
Szál szabványa G.652D
Márka ULTIMODE
Megnevezés PC-523
Hosszúság m 1
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A)
csatlakozó B dB < 0,25 (B)