Egymódusú patchcord: PC-522S1 SC/APC-SC/APC, simplex, G.657A1, 2 mm, 1 m, piros

Kód: L32221R
979 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
979 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Az ULTIMODE PC-522S1 patchcord egy egymódusú száloptikai kábel, amelynek hossza 1 méter, a végeken SC/APC csatlakozóval lezárva.
• Csatlakozók: 1x SC/APC - 1x SC/APC
• Egy egymódusú szál (G.657A1)
• Hossz: 1 m
• Átmérő: 2 mm
• Alacsony veszteség
• Szín: piros

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE PC-522S1 patch kábel egy egymódusú száloptikai kábel, amelynek hossza 1 méter és átmérője 2 mm. A kábel mindkét végén egy SC/APC csatlakozóval van lezárva. Az SC csatlakozók jelenleg a legnépszerűbb csatlakozók az egyszerű bepattintható rögzítés, a téglalap alakú keresztmetszet miatt, amely lehetővé teszi a csatlakozók sűrű elhelyezését egy panelen a műanyag szerkezetet (természetesen a hüvely kivételével).
Piros patchcord kábel. Más színekben is kapható: zöld L32221G és kék L32221B. A színes patch kábelek lehetővé teszik a száloptikai csatlakozásokat a szekrényekben, dobozokban és elosztókeretekben.
Az ULTIMODE patch kábelek az alacsony illesztési veszteség és reflekció jellemzi. A legmagasabb minőségi szorítógyűrűket alkalmazzák. Mindegyik pigtail egyéni minőségellenőrzésen megy keresztül (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - illesztési és visszatérési veszteség).
A G.657A1 szabványban használt egymódusú szál hajlítási sugara kisebb, mint a G.652D szabványnál. Ezért az ilyen szálú pigtailek és patchcord kábelek jobbak a korlátozott helyű rendszereknél (alacsonyabb a rostkárosodás kockázata).
Főbb jellemzők:
  • Csatlakozók: 1x SC/APC - 1x SC/APC
  • Egy egymódusú szál (G.657A1)
  • Hossz: 1 m
  • Átmérő: 2 mm
  • Alacsony veszteség
  • Szín: piros

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Simplex
Szál típusa egymódusú
Csatlakozó típusa A SC/APC
Csatlakozó típusa B SC/APC
Csatlakozók SC/APC - SC/APC
Szál szabványa G.657A1
Márka ULTIMODE
Megnevezés PC-522S1
Hosszúság m 1
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A)
csatlakozó B dB < 0,25 (B)