Egymódusú patchcord: PC-515S1 SC-LC, simplex, G.657A1, 2 mm, 1 m, zöld

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE PC-515S1 patch kábel egy egymódusú száloptikai kábel, amelynek hossza 1 méter és átmérője 2 mm. A kábelt az LC/PC és SC/PC csatlakozókkal zárják le. Lehetővé teszi, hogy LC csatlakozókkal rendelkező eszközöket csatlakoztasson az SC adapterekkel ellátott elosztódobozhoz.
Zöld patchcord kábel. Más színekben is kapható: kék L32151B és piros L32151R. A színes patch kábelek lehetővé teszik a száloptikai csatlakozásokat a szekrényekben, dobozokban és elosztókeretekben.
Az ULTIMODE patch kábelek az alacsony illesztési veszteség és reflekció jellemzi. A legmagasabb minőségi szorítógyűrűket alkalmazzák. Mindegyik pigtail egyéni minőségellenőrzésen megy keresztül (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - illesztési és visszatérési veszteség).
A G.657A1 szabványban használt egymódusú szál hajlítási sugara kisebb, mint a G.652D szabványnál. Ezért az ilyen szálú pigtailek és patchcord kábelek jobbak a korlátozott helyű rendszereknél (alacsonyabb a rostkárosodás kockázata).
Főbb jellemzők:
  • Csatlakozók: 1x SC/PC - 1x SC/PC
  • Egy egymódusú szál (G.657A1)
  • Hossz: 1 m
  • Átmérő: 2 mm
  • Alacsony veszteség
  • Szín: zöld

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Simplex
Szál típusa egymódusú
Csatlakozó típusa A SC/UPC
Csatlakozó típusa B LC/UPC
Csatlakozók SC/UPC - LC/UPC
Szál szabványa G.657A1
Márka ULTIMODE
Megnevezés PC-515S1
Hosszúság m 1
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A)
csatlakozó B dB < 0,25 (B)