Egymódusú patchcord: PC-511S1 SC-SC, simplex, G.657A1 1 m, kék

Kód: L32111B
895 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
895 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Az ULTIMODE PC-511S1 patchcord egy egymódusú száloptikai kábel egy szakasza, amelynek hossza 1 méter, mindkét végén egy SC/PC csatlakozóval lezárva.
• Csatlakozók: 1x SC/PC - 1x SC/PC
• Egy egymódusú szál (G.657A1)
• Hossz: 1 m
• Átmérő: 2 mm
• Alacsony veszteség
• Szín: kék

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE PC-511S1 patch kábel egy egymódsú száloptikai kábel, amelynek hossza 1 méter és átmérője 2 mm. A kábel mindkét végén egy SC/PC csatlakozóval van lezárva. Az SC csatlakozók jelenleg a legnépszerűbb csatlakozók az egyszerű bepattintható rögzítés, a téglalap alakú keresztmetszet miatt, amely lehetővé teszi a csatlakozók sűrű elhelyezését egy panelen, a műanyag szerkezetet (természetesen a ferrulét kivéve).
Kék színű patchcord kábel. Más színekben is kapható: zöld L32111G és piros L32111R. A színes patch kábelek lehetővé teszik az optikai száloptikai csatlakozásokat a szekrényekben, dobozokban és elosztókeretekben.
Az ULTIMODE patch kábelek az alacsony illesztési veszteség és reflekció jellemzi. A legmagasabb minőségi szorítógyűrűket alkalmazzák. Mindegyik pigtail egyéni minőségellenőrzésen megy keresztül (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - illesztési és visszatérési veszteség).
A G.657A1 szabványban használt egymódusú szál hajlítási sugara kisebb, mint a G.652D szabványnál. Ezért az ilyen szálú pigtailek és patchcord kábelek jobbak a korlátozott helyű rendszereknél (alacsonyabb a rostkárosodás kockázata).
Főbb jellemzők:
  • Csatlakozók: 1x SC/PC - 1x SC/PC
  • Egy egymódusú szál (G.657A1)
  • Hossz: 1 m
  • Átmérő: 2 mm
  • Alacsony veszteség
  • Szín: kék

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Simplex
Szál típusa egymódusú
Csatlakozó típusa A SC/UPC
Csatlakozó típusa B SC/UPC
Csatlakozók SC/UPC - SC/UPC
Szál szabványa G.657A1
Márka ULTIMODE
Megnevezés PC-511S1
Hosszúság m 1
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A)
csatlakozó B dB < 0,25 (B)