Egymódusú Patchcord PC-5112 (1.5m, 2xSC-2xSC, duplex, G.657A2)

Kód: L34112
1844 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
1844 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
A PC-5112 patchcord két egymással párhuzamos egymódusú optikai kábelből áll, 1,5 m hosszúságú, mindkét oldalon SC csatlakozókkal végződik.
• Csatlakozók: 2x SC - 2x SC
• Két egymódú szál (G.657A2)
• Hosszúság - 1,5 m
• Alacsony csillapítás

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

A PC-5112 patchcord két egymással párhuzamosan futó egymódusú optikai kábelből áll, 1,5 m hosszúságú, mindkét oldalon SC csatlakozókkal végződik. Az SC csatlakozók jelenleg a legnépszerűbb optikai csatolóelemek, mivel egyszerűen illeszthetők (push-pull kapcsoló egy pattintással), téglalap alakú keresztmetszet, amely lehetővé teszi a panelek csatlakozóinak tömör csomagolását és a műanyag konstrukciót (természetesen a ferrulén kívül).
A G.657.A2 szálaknál kisebb hajlítási sugár alakítható, ilyen körülmények között a csökkentett csillapítás miatt, más paraméterek még egy kicsit jobbak, mint a G.652D esetében. Ennek a tulajdonságának (kisebb megengedett hajlítási sugárnak) köszönhetően a G.657.A2 szálon alapuló pigtailek és patchcordok megbízhatóbbak a sűrűn kiszerelt telepítésekben.
Főbb jellemzők:
  • csatlakozók: 2x SC - 2x SC
  • két egymódusú szál (G.657A2)
  • hossza: 1,5 m
  • alacsony veszteség

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Duplex
Szál típusa egymódusú
Csatlakozó típusa A SC/UPC
Csatlakozó típusa B SC/UPC
Csatlakozók SC/UPC - SC/UPC
Szál szabványa G.657A2
Márka ULTIMODE
Megnevezés PC-5112
Hosszúság m
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A1, A2)
csatlakozó B dB < 0,25 (B1, B2)