Egymódusú patch kábel: ULTIMODE PC-522D (2xSC/APC - 2xSC/APC, 9/125) 1m

Kód: L3422
1910 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
1910 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Az ULTIMODE PC-522D patch kábel két 1 méter hosszú egymódusú kábelből áll, mindkét végén SC/PC csatlakozóval (párban)...

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Az ULTIMODE PC-522D patch kábel két 1 méter hosszú egymódusú kábelből áll, mindkét végén SC/PC csatlakozóval (párban). A SC csatlakozók jelenleg a legnépszerűbb optikai összekapcsoló elemek egyszerű összeillesztésük miatt (nyomás-húzás-összekapcsolás egy pattintással), a derékszögű keresztmetszet és műanyag szerkezet (természetesen a ferrulén kívül) lehetővé teszi a csatlakozók sűrű elhelyezését a panelen.
Az SC/APC csatlakozók, köszönhetően a lépcsős vég kialakításnak az APC ferrule (8 fok), >50 dB visszatérési csillapítást biztosít, amely magasabb igényeket is teljesít ilyen módon a jelátvitel számára.

Az ULTIMODE csatlakozókábeleket jellemzi az alacsony csillapítás és a hátsó reflexió (visszaverődési együttható). A legminőségibb szorítógyűrűket használják. Mindegyik csatlakozó kábelen egyéni minőség ellenőrzést hajtanak végre (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - beillesztési veszteség és visszatérési csillapítás).

A patch kábelekben használt egymódusú optikai szál az alacsony "víz csúcs" tulajdonságával megfelel az ITU-T G.652.D szabványnak. Ez biztosítja a teljes kompatibilitást és minőségi toldást a meglévő üvegszálas hálózatokban. Az átlagos csillapítása a szálnak körülbelül 0,4 dB/km 1310nm-en és 0,25 dB/km 1550nm-en. Az optikai szál erősítve van aramid rostokkal (Kevlar) és PVC köpennyel.
Az optikai szálak kompatibilisek az ITU-T G.652.D-vel és jelenleg a legjobb standard egymódusú szálak a piacon. A G.652.D bevezetése előtt, az optikai rendszereknek három átviteli tartományt kellett használni alacsony csillapítással (I: 850nm, II: 1310nm, III: 1550nm). Az optikai kábeleken alapuló rendszerek az alacsony "víz-csúcs" technológiával működhetnek az egész tartományban 1280nm-tól 1650nm-ig.
Megkülönböztető jellemzők:
  • csatlakozók: 2x SC/APC to 2x SC/APC
  • két egymódusú szál (G.652.D)
  • hossza - 1m
  • alacsony csillapítás

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Duplex
Szál típusa egymódusú
Csatlakozó típusa A SC/APC
Csatlakozó típusa B SC/APC
Csatlakozók SC/APC - SC/APC
Szál szabványa G.652D
Márka ULTIMODE
Megnevezés PC-522D
Hosszúság m 1
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A1, A2)
csatlakozó B dB < 0,25 (B1, B2)