Egymódusú patch kábel: PC-522D2 (2xSC/APC-2xSC/APC, duplex G.657.A2, 1.5m)

Kód: L34222
2083 Ft
Bruttó Kedv. Mennyiség Érvényesség
2083 Ft 0 % 1 db-tól
Elérhető
Az egymódusú ULTIMODE PC-522D2 patch kábel két optikai kábelből készült, amely 1.5 méter hosszúságú, mindkét végén SC/APC csatlakozóval.

Garancia

3 év garancia.

Támogatás

Részletes leírás

Az SC csatlakozók a legnépszerűbb optikai összekapcsoló elemek, köszönhetően az egyszerű illesztésnek (push-pull kapcsolódás egy pattintással), szögletes keresztmetszet és a műanyag konstrukció lehetővé teszi a csatlakozók sűrűn való elhelyezését a panelen (természetesen a ferrule szorítógyűrűn kívül). Az SC/APC csatlakozó ferrule 8 fokos szögben van polírozva.
Az ULTIMODE patch kábelek az alacsony illesztési veszteség és reflekció jellemzi. A legmagasabb minőségi szorítógyűrűket alkalmazzák. Mindegyik pigtail egyéni minőségellenőrzésen megy keresztül (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - illesztési és visszatérési veszteség).
A pigtailben használt egymódusú szál G.657.A2, csökkentett víz csúcs határértékkel. A G.657.A2 szálak jelenleg a legnépszerűbb egymódusú szálak, valójában egy továbbfejlesztett változata a G.652.D szálnak. A szálak szűk tekercsekként alakíthatók ki a csillapítás csökkentés miatt, ilyen körülmények között, míg a többi paraméter egy kicsit jobb (a csillapítás kisebb, mint 0,35 dB/km 1310nm-en és az 1550 nm-en kevesebb mint 0,20 dB/km). Ez a különlegesség csökkenti a tekercsek csillapítását - 1550 nm-en 10 kör csillapítása 15 mm-es sugárral <0,03 dB, és 1 körnél pedig 7,5 mm-es sugárral <0,5 dB.
Megkülönböztető jellemzők:
  • csatlakozók: 2x SC/APC - 2x SC/APC
  • két egymódusú szál (G.657.A2)
  • hossza - 1.5m
  • alacsony csillapítás

Technikai adatok

Termék típusa Patchcord
Típus Duplex
Szál típusa egymódusú
Csatlakozó típusa A SC/APC
Csatlakozó típusa B SC/APC
Csatlakozók SC/APC - SC/APC
Szál szabványa G.657A2
Márka ULTIMODE
Megnevezés PC-522D2
Hosszúság m
Beillesztési veszteség (IL) csatlakozó A dB < 0,25 (A1, A2)
csatlakozó B dB < 0,25 (B1, B2)