KOSARAM
Kosaram üres

Kábelek

Egymódusú

Beltéri kábel: ULTIMODE ILB-2SM-A (2xG.657A1, korlátozott hajlítási sugár)
Kód: L7102
Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
51 Ft.65 Ft.0 %
Garancia - 24 hónap
Helyettesítők
L7102_1000Beltéri lapos kábel (2xG.657A1, korlátozott hajlítási sugár) [1000m]
Beltéri kábel: ULTIMODE ILB-2SM-A (2xG.657A1, korlátozott hajlítási sugár)
A kábel nézete
Nagykereskedelmi vásárlók vásárolhatják ezt a kábelt 1000 méteres kiszerelésben.
Az L7102 egy duplex (két egymódusú 250 μm szál) optikai kábel beltéri alkalmazásokhoz. A különleges konstrukciója, a kábel téglalap keresztmetszete és a beépített FRP erősítő rúd természetesen korlátozza a hajlítási képességet egy síkban, a biztonságos hajlítási sugár tartományban.
Az L7102 kábelt az épületek belsejében való használatra tervezték. A könnyű kialakítás ideális az FTTx alkalmazásokhoz, mint például az irodai és otthoni hálózatok.
Az egymódusú szálak a kábelben ITU-T G.657.A szabványúak, 250 μm bufferben. A G.657.A szál jelenleg a legnépszerűbb egymódusú szál, amely valójában a G.652.D szál egy továbbfejlesztett változata. A szál szűk tekercsekké formálható, köszönhetően a csökkentett csillapításnak olyen körülmények között, ahol a többi paraméter egy kicsit jobb (csillapítás kisebb, mint 0,35 dB/km 1310 nm-en és kevesebb mint 0,22 dB/km 1550 nm-en). E típusú szál különlegessége a kanyarok/tekercsek csökkentett csillapítása.
Az alábbi szabványoknak felel meg:
  • EN 50267-2-2
  • EN50268-2
  • ISO 4892/2
Technikai adatok:
CodeL7102
Number of fibers
2
External dimensions
3 x 2 mm
Weight 9 kg/km
Fibers

2x single-mode
G.657A 9/125 μm SUMITOMO

Minimum bending radius
30 mm
Max pulling force
80 N
Color
black
Operating temperature-30oC...70oC
Installation temperature
-20oC...60oC

 

A kábel felépítése:
1. Egymódusú G.657A szálak
2. FRP rod
3. LSZH köpeny (UV-álló)
Az ügyfelek rendelhetnek bármilyen patch kábelt elkészítve a meghatározott csatlakozókkal. Kérjük, forduljon az értékesítési asszisztensünkhöz.
Az ár 1 méter L7102 L7102 kábelre vonatkozik
Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
51 Ft.65 Ft.0 %
Helyettesítők
L7102_1000Beltéri lapos kábel (2xG.657A1, korlátozott hajlítási sugár) [1000m]
 
Beltéri kábel: ULTIMODE ILB-2SM-A (2xG.657A1, korlátozott hajlítási sugár)
Kód: L7102
KIEGÉSZÍTŐK
KÖNYVTÁR ROVAT
ÚJAK KÖNYVTÁRUNKBAN
ÉRDEMES ELOLVASNI