KOSARAM
Kosaram üres

Switchek

Gigabit Ethernet

Smart Switch TP-LINK T1700G-28TQ (24xGE, 4x10GE SFP+ slots)
Kód: N29967
Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
124251 Ft.157799 Ft.0 %
Managed Switch: TP-LINK TL-SG3424P JetStream (24xGbE-PoE, 4xSFP)
Szemközti nézet
Managed Switch: TP-LINK TL-SG3424P JetStream (24xGbE-PoE, 4xSFP)
Nézet hátulról
Managed Switch: TP-LINK TL-SG3424P JetStream (24xGbE-PoE, 4xSFP)
A kiegészítő tartozékok
A T1700G-28TQ L2+ menedzselhető kapcsolót úgy tervezték, hogy egy stabil és skálázható Ethernet hálózatot lehet vele kiépíteni. A kapcsolóba 24 gigabites RJ-45 port és négy 10 gigabites SFP+ slot van beépítve, így rendkívül rugalmas épületek és nagy sebességű Ehernet hálózatok kialakítására. Megvan a képessége a fejlett Layer 2+ routing támogatására. A True Physical Stacking Technology-vel akár hat T1700G-28TQ egység egymásra rakható egyetlen IP-címmel. Ez biztosítja a továbbfejlesztett skálázhatóságot, egyszerű kezelést és a fokozott redundanciát a nagy sűrűségű telepítés során, különösen a vállalati hálózatokban.
Főbb jellemzők:
  • 24 Gigabit Ethernet port,
  • A True Physical Stacking technológia akár 6 egységet és 40Gbps kétirányú sávszélességet támogat a nagy skálázhatóság és a hatékony redundancia érdekében,
  • Négy 10G SFP+ port (kompatibilis az 1G adóvevővel),
  • Layer 2+ statikus útvonalválasztás,
  • A fejlett biztonsági funkciók közé tartozik az IP-MAC-Port Binding, az ACL, a Port Security, a DoS Defend, a Storm Control, a DHCP Snooping, a 802.1X és a Radius Authentication
  • IPv6 támogatás dual IPv4 / IPv6 stacking, MLD snooping és IPv6 neighbor discovery biztosít
  • Az SNMP, az RMON, a Dual Image és a WEB/CLI menedzselési mód kényelmes kezelési eszközök.
A True Physical Stacking technológiával akár hat T1700G-28TQ egység egyetlen IP-címet is begyűjthet, így akár 144 Gigabit Ethernet portot és akár 24 10G SFP+ bővítőhelyet is képes egyszerűsíteni. A 40 Gbps-ig terjedő kétirányú sávszélesség nagyfokú skálázhatóságot és hatékony redundanciát biztosít automatikus átállással. A gyűjtő képes akár 768 Gbps átkapcsolási kapacitást biztosítani az összesített hálózatok számára, garantálva a fejlett skálázhatóságot, egyszerű kezelést és fokozott redundanciát a nagy sűrűségű telepítéshez.
A T1700G-28TQ kapcsolók lehetséges alkalmazások számának növelése érdekében a második rétegben a forgalomirányítási funkciók a következők: támogatás a VLAN 802.1Q, port szigetelés, port tükrözés, STP/RSTP/MSTP, portösszetétel, 802.3x Flow Control. Ezen túlmenően a kapcsoló számos karbantartási funkcióval rendelkezik, mint például a hurokcsatlakozások kimutatása, kábeldiagnosztika és az IGMP snooping. Az IGMP snooping funkció lehetővé teszi a multicast forgalom intelligens kezelését úgy, hogy csak néhány előfizető számára teszi elérhetővé azokat, valamint az IGMP-elnyomás és az IGMP-szűrő funkciókat, amelyek hatékonyan blokkolják a multicast forgalomhoz való hozzáférést az illetéktelen felhasználók számára. A T1700G-28TQ kapcsoló támogatja az L2+ statikus útválasztást is.
Az IP-MAC-Port-VID Binding, Port Security, Storm Control, DHCP Snooping and IP Source Guard funkciók védelmet nyújtanak a hálózati támadásokkal szemben. A rendszergazda meghatározhat néhány tipikus DoS támadást, amelyet könnyen észlelhet, javítva a biztonsági szinteket. Az Access Control Lists (ACL, L2-L4) funkció korlátozza az érzékeny hálózati erőforrásokhoz való hozzáférést bizonyos csomagok megtagadásával, a forrás- és cél MAC-cím, IP-cím, TCP/UDP-portok vagy akár VLAN-azonosító alapján. Ezenkívül a kapcsoló támogatja a 802.1X hitelesítést, amelyet RADIUS kiszolgálóval együtt használva bizonyos hitelesítési információkat kap, mielőtt engedélyezné a hálózathoz való hozzáférést. A Vendég VLAN funkció a nem 802.1X kliensek számára hozzáférést biztosít bizonyos hálózati erőforrásokhoz.
A hang-, adat- és videoszolgáltatások integrálása egy hálózatban a kapcsoló speciális QoS-rendeket valósít meg. A rendszergazda meghatározhatja a forgalom elsőbbségét számos eszközön, beleértve a port prioritást vagy a 802.1P és DSCP protokollokat.
A T1700G-28TQ kapcsoló könnyen használható és kezelhető. Támogatja a felhasználóbarát, intuitív webalapú grafikus felhasználói felületet (GUI) és a parancssori interfészt (CLI). Az adminisztrációs forgalom védett SSL vagy SSH titkosítással. Az SNMP (v1 / 2/3) és az RMON támogatása lehetővé teszi a kapcsoló számára, hogy értékes állapotinformációkat szolgáltasson, és abnormális eseményekről küldjön csapdákat. A kiterjedt IPv6-menedzsment-képességek lehetővé teszik a hálózat folyamatos áttérését ehhez a szabványhoz. A kapcsoló a Dual Image funkciót is támogatja.
Technikai adatok:
NameSmart Switch TP-Link T1700G-28TQ 
CodeN29967
Standards and protocolsIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Ports24x RJ45 10/100/1000 Mb/s
4x SFP+ slot (10 Gbps, compatible with 1 Gbps transceivers)
Cabling requirements
10BASE-T: UTP cat. 3, 4 or 5 (up to 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP cat. 5, 5e, or higher (up to 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Bandwidth104 Gbps
MAC address table
16 k
Jumbo frame
9216 B
Quality of Service

Support for 802.1p CoS/DSCP priority
Support for 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN

Layer 2 features

 Static routing

DHCP Relay

IGMP Snooping V1/V2/V3

802.3ad LACP (up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)

STP/RSTP/MSTP

BPDU Filtering/Guard

TC/Root Protect

Loopback detection

802.3x LLDP, LLDP-MED Flow Control

VLANs802.1Q tag VLAN
Access control lists
L2~L4 package filtering based on source and destination MAC addresses, IP addresses, TCP/UDP ports
SecuritySSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
ManagementThrough web-based GUI and CLI,
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & web
System diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
CertificatesCE, FCC, RoHS
AccessoriesPower cord
Installation guide
Resource CD-ROM
Rackmount kit
Rubber feet
Working environment
Operating temperature: 0℃-40℃ (32℉-104℉);
Storage temperature: -40℃-70℃ (-40℉-158℉)
Operating humidity: 10%-90% (non-condensing), Storage humidity: 5%-90% (non-condensing)
Dimensions440x220x44 mm
Power100..240 VAC, 50/60 Hz

 

 

Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
124251 Ft.157799 Ft.0 %
 
Smart Switch TP-LINK T1700G-28TQ (24xGE, 4x10GE SFP+ slots)
Kód: N29967