KOSARAM
Kosaram üres

Megszűnt termékek

Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-513S (1x SC - 1x FC, 62.5/125)
Kód: L3013
A termék nem elérhető
Az ULTIMODE PC-013S csatlakozó kábel az optikai kábel egy része, amely 1 méter hosszúságú. Az egyik végén SC a másikon pedig FC csatlakozóval végződik.
Multimode Patchcord ULTIMODE PC-013S<br />(1 x SC - 1 x FC, 62.5/125)
Az ULTIMODE PC-013S kábel nézete
Multimode Patchcord ULTIMODE PC-013S<br />(1 x SC - 1 x FC, 62.5/125)
Az SC és FC csatlakozók nézete
Megkülönböztető jellemzők:
  • csatlakozók: 1x SC - 1x FC
  • egy multimódusú szál
  • hossza: 1 m
  • alacsony illesztési csillapítás
Az ULTIMODE PC-013S csatlakozó kábel a száloptikai kábel egyik része, amely 1 méter hosszúságú, egyik vége SC csatlakozóval a másik vége FC csatlakozóval végződik . Az SC és a FC csatlakozók jelenleg a legnépszerűbb optikai összekapcsoló elemek. Az SC csatlakozókat jellemzi az egyszerű összekapcsolhatóság (nyomás-húzás-összekapcsolás egy pattintás), a derékszögű keresztmetszet, a műanyag felépítés, ami lehetőséget kínál a csatlakozók sűrű elhelyezésére a panelen (természetesen a szorítógyűrűn kívül). Az FC csatlakozók menetes kapcsolata biztosítja a ferrule szorítógyűrű és a rost mechanikus szigetelését.
Az ULTIMODE csatlakozókábeleket jellemzi az alacsony csillapítás és a magas reflexió (visszaverődési együttható). A legminőségibb szorítógyűrűket használják. Mindegyik csatlakozó kábelen egyéni minőség ellenőrzést hajtanak végre (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - beillesztési veszteség és visszatérési csillapítás).
Multimódusú optikai kábelt használnak a csatlakozó kábelben, amelyet készségesen ajánlunk a ITU-T G.652.D ajánlásokkal. Ez teljes kompatibilitást nyújt azzal a tulajdonságával, hogy minőségi összekapcsolódásokat biztosít az optikai hálózatokkal. A rost átlagos gyengülése 3.5 dB/km 850 nm-en és 1.5 dB/km 1310 nm-en. Az optikai kábelt aramid rostokkal (Kevlar) erősítették meg és PVC köpennyel burkolták be.
Technikai adatok:
Megnevezés:ULTIMODE PC-013S
Kód:L3013
Hossz:1 m
Rost típusa:1x multimódusú. 62.5/125
Csatlakozók:SC (A)FC (B)
Illesztési csillapítás:< 0.25 dB
< 0.25 dB

 

A termék nem elérhető
 
Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-513S (1x SC - 1x FC, 62.5/125)
Kód: L3013