KOSARAM
Kosaram üres

Patchcordok és Pigtailek

OM2

Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-019D (2xSC-2xSC, OM2, 3m)
Kód: L31130
Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
2155 Ft.2737 Ft.0 %
Garancia - 24 hónap
A patchcord ULTIMODE PC-019D két párhuzamosan futó multimódusú optikai kábel, amelynek hossza 3 méter, mindkét vége két SC csatlakozóban végződik.
Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-013D (2 x SC - 2 x FC, 62.5/125) - KIÁRUSÍTÁS!
A patchcord nézete
Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-013D (2 x SC - 2 x FC, 62.5/125) - KIÁRUSÍTÁS!
Az SC csatlakozók nézete
Key features
  • csatlakozók: 2x SC 2x SC
  • két multimódusú optikai szál
  • hossz: 3 mm
  • alacsony veszteségű
A patchcord ULTIMODE PC-019D két párhuzamosan futó multimódusú optikai kábel, amelynek hossza 3 méter, mindkét vége két SC csatlakozóban végződik. Az SC csatlakozók jellemzője az egyszerű összeállíthatóság (push-pull-összekapcsolás egy pattintással) és négyszög keresztmetszetével lehetővé teszi a csatlakozók sűrű elhelyezését a panelon.
Az alkalmazott optikai szál a kábelben OM2 típusú. Ez teljes kompatibilitást nyújt a meglévő multimódusú szál alapú üvegszálas hálózatoknak. Az átlagos szálcsillapítás 3,5 dB/km, 850 nm-en és 1,5 dB/km 1310 nm-en. Az optikai szál megerősített aramid szálakkal (Kevlar) és PVC köpennyel.
Technikai adatok:
Name:ULTIMODE PC-019D
Code:L31130
Length:3 m
Fiber type:2x multimode, OM2
Connectors:SC (A1)SC (A2)SC (B1)SC (B2)
IL [dB]:< 0.2< 0.2< 0.2< 0.2

 

Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
2155 Ft.2737 Ft.0 %
 
Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-019D (2xSC-2xSC, OM2, 3m)
Kód: L31130