KOSARAM
Kosaram üres

Megszűnt termékek

Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-013D (2 x SC - 2 x FC, 62.5/125) - KIÁRUSÍTÁS!
Kód: L3113
A termék nem elérhető
Az ULTIMODE patch cord multimódusú PC-011D két párhuzamos optikai kábellel, egy 1 méter hosszú, végén két SC csatlakozóval (pár) az egyik oldalon és két FC csatlakozóval a másikon.
Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-013D (2 x SC - 2 x FC, 62.5/125) - KIÁRUSÍTÁS!
A patchcord nézete
Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-013D (2 x SC - 2 x FC, 62.5/125) - KIÁRUSÍTÁS!
Az SC és FC csatlakozók nézete
Megkülönböztető jellemzők:
  • Csatlakozók: 2 x SC - 2 x FC
  • Két multimódusú optikai szál
  • Hossza: 1m
  • Alacsony veszteség
Az ULTIMODE patch cord multimódusú PC-011D két párhuzamos optikai kábellel, egy 1 méter hosszú, végén két SC csatlakozóval (pár) az egyik oldalon és két FC csatlakozóval a másikon. Az SC és FC csatlakozók jelenleg a legnépszerűbb optikai összekötő elemek. Az SC csatlakozók egyszerű összekapcsolást biztosítanak, (push-pull-összekapcsolás, egy pattintással), a derékszögű keresztmetszet lehetővé teszi a csatlakozókat sűrűn egymás mellett elhelyezni, (természetesen a foglalaton kívül). Az FC csatlakozók menetes csatlakozásúak, amelyek biztosítják a mechanikai elválasztását a hüvelynek és a rostnak.
Az ULTIMODE csatlakozókábeleket jellemzi az alacsony csillapítás és a hátsó reflexió (visszaverődési együttható). A legminőségibb szorítógyűrűket használják. Mindegyik csatlakozó kábelen egyéni minőség ellenőrzést hajtanak végre (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - beillesztési veszteség és visszatérési csillapítás).

Többmódusú optikai kábelt használnak a csatlakozó kábelben, amelyet készségesen ajánlunk a ITU-T G.652.D ajánlásokkal. Ez teljes kompatibilitást nyújt azzal a tulajdonságával, hogy minőségi összekapcsolódásokat biztosít az optikai hálózatokkal. A rost átlagos gyengülése 3.5 dB/km 850 nm-en és 1.5 dB/km 1310 nm-en. Az optikai kábelt aramid rostokkal (Kevlar) erősítették meg és PVC köpennyel burkolták be.
Technikai adatok:
Megnevezés:ULTIMODE PC-013D
Kod:L3113
Długość:1 m
Typ włókna:2x wielomodowy. 62.5/125
Typ złączy:SC (A1)SC (A2)FC (B1)FC (B2)
Tłumienność wtrąceniowa:< 0.25< 0.25< 0.25< 0.25

 

A termék nem elérhető
 
Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-013D (2 x SC - 2 x FC, 62.5/125) - KIÁRUSÍTÁS!
Kód: L3113