KOSARAM
Kosaram üres

Patchcordok és Pigtailek

Multimódusú

Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-011S (1x SC - 1x SC, 62.5/125)
Kód: L3011
Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
620 Ft.785 Ft.0 %
Az ULTIMODE PC-011S csatlakozó kábel a száloptika egy része 1 méter hosszával, amelynek végei SC csatlakozókkal végződnek.
Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-011S (1x SC - 1x SC, 62.5/125)
A csatlakozó kábel nézete
Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-011S (1x SC - 1x SC, 62.5/125)
Az SC csatlakozók nézete
Megkülönböztető jellemzők:
  • csatlakozók: 1x SC - 1x SC
  • egy multimódusú szál
  • hossza: 1 m
  • alacsony csillapítás
Az ULTIMODE PC-011S csatlakozó kábel a száloptika egy része 1 méter hosszával, amelynek végei SC csatlakozókkal végződnek. Az SC csatlakozók jelenleg a legnépszerűbb optikai kapcsoló elemek egyszerű összeillesztés miatt (nyomás-húzás összekapcsolás egy bekattanással), a derékszögű keresztmetszet, amely megengedi a csatlakozók sűrű elhelyezését a panelen és a műanyag felépítésen (természetesen a szorítógyűrűn kívül).
Az ULTIMODE csatlakozókábeleket jellemzi az alacsony csillapítás és a hátsó reflexió (visszaverődési együttható). A legminőségibb szorítógyűrűket használják. Mindegyik csatlakozó kábelen egyéni minőség ellenőrzést hajtanak végre (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - beillesztési veszteség és visszatérési csillapítás).

A patchchordhoz használt száloptika OM1 multimódusú rost. Teljes kompatibilitást nyújt és képes végrehajtani teljes mértékben megfelelően a toldást a meglévő optikai üvegszálas hálózatokhoz. A rost átlagos gyengülése 3.5 dB/km 850 nm-en és 1.5 dB/km 1310 nm-en. Az optikai kábelt aramid rostokkal (Kevlar) erősítették meg és PVC köpennyel burkolták be.
Technikai adatok:
Megnevezés:ULTIMODE PC-011S
Kód:L3011
Hossz:1 m
Szál típusa:1x multimódusú. 62.5/125
Csatlakozók:SC (A)SC (B)
Illesztési veszteség:< 0.25 dB
< 0.25  dB

 

Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
620 Ft.785 Ft.0 %
 
Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-011S (1x SC - 1x SC, 62.5/125)
Kód: L3011
KIEGÉSZÍTŐK
KÖNYVTÁR ROVAT
ÚJAK KÖNYVTÁRUNKBAN
ÉRDEMES ELOLVASNI