KOSARAM
Kosaram üres

Médiakonverterek

Egymódusú

Ethernet médiakonverter: TP-LINK MC210CS (1000Mb/s, egymódusú, SC, 15km)
Kód: L11226
Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
13527 Ft.17179 Ft.0 %
Garancia - 36 hónap
A TP-LINK MC210CS ethernet médiakonverter lehetővé teszi az elektromos jelek átalakítását (Ethernet adat stream) a bejövő tipikus STP/UTP kábelen, majd azt továbbítja modulált fényjellel két egymódusú optikai szálon keresztül.
Ethernet Media Converter ULTIMODE M-023M (two multimode fibers up to 2km)
Kép a termékről

Ethernet Media Converter ULTIMODE M-023M (two multimode fibers up to 2km)
Elölnézet
Ethernet Media Converter ULTIMODE M-023M (two multimode fibers up to 2km)
Hátulnézet
Ethernet Media Converter ULTIMODE M-023M (two multimode fibers up to 2km)
A tartozék AC/DC adapter
Ethernet Media Converter ULTIMODE M-023M (two multimode fibers up to 2km)
A csomagolás nézete
Megkülönböztető jellemzők:
  • 1 x Ethernet 10/100 Mbps port (RJ-45)
  • maximális hatótávolság: 40 km
  • továbbítás két egymódusú optikai szálon keresztül
  • LED kijelző, amely az üzemi állapotot jelzi
  • könnyű telepítés (plug and play)
  • a tápegység tartozék
A TP-LINK MC210CS egy megbízható médiakonverter, amelynek használatával lehetővé válik a Gigabit Ethernet jelek továbbítása két egymódusú optikai szálon 15 km-ig. A médiakonverternek két SC csatlakozója van, a jelek adásánál (Tx) vagy fogadásánál (Rx) használatos. Az optikai jelek továbbítása és fogadása a második hullámhossz tartományban történik (1310 nm).
Az TP-LINK eszközök rendelkeznek egy MDI/MDIX automatikus felismerő sajátossággal és automatikus keresővel, amely beállítja a leggyorsabb kapcsolati sebességet és módot. A "Store and forward" mechanizmus lehetővé teszi visszaigazolni a megkapott adatokat, amelyek ellenőrzőszám funkciót használnak.
Az TP-LINK médiakonverterek teljesen kompatibilisek az IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z szabványokkal. A telepítésük az önkonfigurálásnak (Plug and Play) köszönhetően nagyon egyszerű. A LED indikátorok az aktuális működési státuszt mutatják.
Technikai adatok:
NameEthernet media converter TP-LINK MC210CS
CodeL10226
StandardsIEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEE 802.3x
Transmission mode
Full Duplex Flow Control
Interfaces1x1000BASE-T UTP 5, 5e (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 Ω (max. 100 m)
1x1000BASE-FXsingle-mode
LED indicatorsPWR, LINK, RX
Certificates
FCC, CE
Transmission window [nm]1310
Range [km]15
Power230 VAC / 9 VDC
Dimensions [mm]94.5x73x27
Operating temperature [º]0-40

 

Figyelem!! Ne nézzen közvetlen a száloptika portjába, amikor az eszközt csatlakoztatják. A sugárzás láthatatlan az emberi szemnek és a retinát rongálhatja!
Miért érdemes a száloptikát választani:
  • lehetőség a jelek nagyobb távolságra való eljuttatására (az optikai kábeleknek alacsony a csillapítása - pl. az 1550 nm hullámhosszon a csillapítás 0.2 dB kilométerenként, ez azt jelenti, hogy a jelet 200 kilométer távolságra küldhetik - regenerálás nélkül)
  • nagy mennyiségű információ átvitel egyetlen roston keresztül
  • elektromágneses zavarokkal szembeni ellenállás
  • időjárási viszonyokkal szembeni ellenállás (páratartalom, elektrosztatikus kisülések és mások)
  • nincs megcsapolási lehetőség
  • alacsony súly és kicsi méretek
A TP-LINK médiakonvertereket széles körben használják az Ethernet jelek továbbítására nagyobb távolságoknál és olyan területeken, ahol szigorú időjárási viszonyoknak vannak kitéve. Az optikai kábelek teljes elektromos szigetelést nyújtanak és az elektromágneses zavarokkal szemben ellenállóak. Médiakonvertereket használnak arra a célra is, hogy csatlakozzanak a kiépített LAN hálózatokhoz (pl. szétszórtan helyezkednek el egy vállalat épületei). Lent látható a konverter egy mintaalkalmazása.
Ethernet Media Converter ULTIMODE M-023M (two multimode fibers up to 2km)
Példa a TP-LINK médiakonverter alkalmazására
Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
13527 Ft.17179 Ft.0 %
 
Ethernet médiakonverter: TP-LINK MC210CS (1000Mb/s, egymódusú, SC, 15km)
Kód: L11226
KIEGÉSZÍTŐK
KÖNYVTÁR ROVAT
ÚJAK KÖNYVTÁRUNKBAN
ÉRDEMES ELOLVASNI