KOSARAM
Kosaram üres

Patchcordok és Pigtailek

G.652D

Egymódusú pigtail ULTIMODE PG-54S (FC, 1m G.652D)
Kód: L3554
Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
463 Ft.588 Ft.0 %
Garancia - 24 hónap
Az ULTIMODE PG-54S egymódusú pigtail egy része az optikai kábelnek, melynek hossza 1 méter, az egyik végén FC csatlakozóval.
Egymódusú pigtail ULTIMODE PG-54S (FC, 1m G.652D)
Egymódusú pigtail ULTIMODE PG-54S (FC, 1m G.652D)
Az FC csatlakozó nézete
Főbb jellemzők:
  • csatlakozó: FC
  • optikai szál: egymódusú (G.652.D)
  • hossza: 1 m
  • alacsony veszteség
Az ULTIMODE PG-54S egymódusú pigtail egy része az optikai kábelnek, melynek hossza 1 méter, az egyik végén FC csatlakozóval.
Az egymódusú optikai szál csökkentett folyadék csúcsot alkalmaz a pigtailekben, ami megfelel az ITU-T G.652.D szabványnak. Ez teljes kompatibilitást biztosít és képes megvalósítani a minőségi illesztéseket a meglévő üvegszálas hálózatokban. A szál átlagos csillapítása körülbelül 0,4 dB/km 1310 nm és 0,25 dB/km 1550 nm. Az optikai szál aramid szálakkal (Kevlar) és PVC köpennyel van megerősítve.
Az optikai szálak megfelelőséget mutatnak az ITU-T G.652.D-vel, amelyet most a legjobb típusok között tartanak nyilván az egymódusú szálak piacán. A G.652.D ajánlások bemutatása előtt az optikai rendszerek egy hármas átviteli ablakot használtak, alacsony csillapítással (I: 850 nm, II: 1310 nm, III: 1550 nm). A rendszerek az optikai szálak csökkent víz csúcson alapulnak, amelyek az egész sávban működnek 1280 nm -1650 nm-ig.
Technikai adatok:
Name:ULTIMODE PG-54S
Code:L3554
Length:1 m
Fiber:1 x single-mode, 9/125
Connector:FC
Insertion loss:< 0.25 dB
Return loss:> 50 dB

 

Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
463 Ft.588 Ft.0 %
 
Egymódusú pigtail ULTIMODE PG-54S (FC, 1m G.652D)
Kód: L3554