KOSARAM
Kosaram üres

Patchcordok és Pigtailek

G.657A

Egymódusú Patchcord PC-511S2 (1.5m, SC-SC, simplex, G.657A2)
Kód: L32112
Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
638 Ft.810 Ft.0 %
606 Ft.770 Ft.5 %2018-05-24
Garancia - 24 hónap
Az ULTIMATE PC-511S2 patch kábel egy 1,5 m hosszú, egyfunkciós optikai kábel, amely mindkét oldalon SC csatlakozóval van lezárva.
Egymódusú patchcord ULTIMODE PC-511S (1 x SC - 1 x SC, 9/125)
A patchcord nézete
Egymódusú patchcord ULTIMODE PC-511S (1 x SC - 1 x SC, 9/125)
Az SC csatlakozók nézete
Főbb jellemzők:
  • csatlakozók: 1x SC - 1x SC
  • egy egymódusú rost (G.657A2)
  • hossza: 1,5 m
  • alacsony veszteség
Az ULTIMODE PC-511S2 patch kábel 1,5 m hosszú, egymódusú optikai kábel, amely mindkét oldalon SC csatlakozóval van lezárva. Az SC csatlakozók jelenleg a legnépszerűbb optikai csatolóelemek, mivel egyszerűen illeszthetők (push-pull kapcsolódás egy pattintással), téglalap alakú keresztmetszet, amely lehetővé teszi a panelek csatlakozóinak tömör elrendezését és a műanyag konstrukciót (természetesen a ferrulén kívül).
Az ULTIMODE patch kábelek az alacsony illesztési veszteség és reflexió jellemzi. A legmagasabb minőségi szorítógyűrűket alkalmazzák. Mindegyik patchcord egyéni minőség ellenőrzésen megy keresztül (felületi vizsgálat, továbbítási paraméterek mérése - illesztési és visszatérési veszteség).
A G.657A2-ben alkalmazott egymódusú rostot a kisebb hajlítási sugár jellemzi csökkentett csillapítással, míg más paraméterek még egy kicsit jobbak, mint a G.652D esetében. Ennek eredményeként a G.657.A2 a szálakon alapuló pigtailek és patchcordok jobban teljesítenek a korlátozott térben működő rendszerekben (kisebb a szál károsodásának kockázata).
Technikai adatok:
NameULTIMODE PC-511S2
CodeL32112
Length1.5 m
Fiber type
1x single-mode, 9/125
ConnectorsSC (A)SC (B)
Insertion loss [dB]< 0.25< 0.25 
Return loss [dB]> 50> 50

 

Nettó árEgységár br.Kedv.Érvényesség  
638 Ft.810 Ft.0 %
606 Ft.770 Ft.5 %2018-05-24
 
Egymódusú Patchcord PC-511S2 (1.5m, SC-SC, simplex, G.657A2)
Kód: L32112